REFRESH

Football » Today » All Games

ALGERIA: Ligue 2

18:00Harrach - Bejaia -:-

ANGOLA: Girabola

18:00Caala - Academica -:-
18:00Cubango - C.R.D. Libolo -:-
18:00Ferroviario do Huambo - Wiliet -:-
18:00Interclube - Petro Atletico -:-
18:00Onze Bravos - Primeiro de Agosto -:-
18:00Primeiro de Maio - Desportivo Huila -:-
18:00Sagrada - Progresso -:-
18:00Santa Rita - Sporting de Cabinda -:-

ARGENTINA: Superliga

02:00Central Cordoba - Estudiantes L.P. 0:1
04:20Colon Santa FE - Godoy Cruz 2:1

ARGENTINA: Primera Nacional

03:00Chacarita Juniors - Gimnasia Mendoza 1:0
03:30Santamarina - Gimnasia Jujuy 0:0
04:10Ferro - CA Estudiantes 1:0

ASIA: AFC Champions League - Play Offs

20:15Al-Hilal (Sau) - Al-Sadd (Qat) -:-

AUSTRIA: Regionalliga East

21:00SK Rapid Vienna (Am) - Marchfeld -:-

AUSTRIA: Regionalliga Central

21:00SC Weiz - AC Wolfsberger (Am) -:-
21:00WSC Wels - Sturm Graz (Am) -:-

BRAZIL: Serie A

02:30Bahia - Ceara 1:2
03:00Botafogo RJ - CSA 2:1

BRAZIL: Brasileiro U20 - Play Offs

23:00Fluminense U20 - Flamengo RJ U20 -:-

BURKINA FASO: Premier League

19:30AS Douanes - Rahimo -:-

CHILE: Primera Division

01:30PostponedU. De Concepcion - Union La Calera -:-
04:00PostponedU. De Chile - Everton -:-

COLOMBIA: Torneo Aguila - Clausura - Quadrangular

03:00Chico - Fortaleza 1:1
05:00Bogota - Cartagena 1:1

CZECH REPUBLIC: U19 League

13:00Sigma Olomouc U19 - Slovacko U19 -:-
14:15Ceske Budejovice U19 - Brno U19 -:-

DENMARK: 2nd Division - Group 1

21:00BK Frem - B.93 -:-

DR CONGO: Ligue 1

16:30AC Rangers - Motema Pembe -:-
18:30AS Vita Club - Groupe Bazano -:-

ECUADOR: Liga Pro

04:15Tecnico U. - Mushuc Runa 3:0

EGYPT: Premier League

17:00Aswan SC - Enppi -:-
19:30Wadi Degla - Misr Elmaqasah -:-

ENGLAND: EPL

23:00Sheffield Utd - Arsenal 1:0

ENGLAND: Championship

22:45Birmingham - Blackburn -:-
22:45Millwall - Cardiff -:-
22:45Preston - Leeds -:-
22:45QPR - Reading -:-
22:45Sheffield Wed - Stoke -:-
22:45Swansea - Brentford -:-
23:00West Brom - Barnsley -:-

ENGLAND: League One

22:45Blackpool - Wycombe -:-
22:45Bristol Rovers - Bolton -:-
22:45Burton - AFC Wimbledon -:-
22:45Portsmouth - Lincoln -:-
22:45Rochdale - MK Dons -:-
22:45Shrewsbury - Gillingham -:-
22:45Southend - Doncaster -:-
22:45Sunderland - Tranmere -:-

ENGLAND: League Two

22:45Bradford City - Port Vale -:-
22:45Cambridge Utd - Grimsby -:-
22:45Carlisle - Northampton -:-
22:45Cheltenham - Macclesfield -:-
22:45Crewe - Colchester -:-
22:45Mansfield - Salford -:-
22:45Morecambe - Forest Green -:-
22:45Newport Co - Crawley -:-
22:45Oldham - Walsall -:-
22:45Plymouth - Leyton Orient -:-
22:45Scunthorpe - Exeter -:-
22:45Swindon - Stevenage -:-

ENGLAND: National League North

22:45Kidderminster - Farsley -:-
22:45Southport - Hereford -:-

ENGLAND: Southern League Central Division

22:45AFC Rushden & Diamonds - Banbury -:-
22:45Barwell - Bromsgrove -:-
22:45Hednesford - Redditch -:-
22:45Kings Langley - Leiston -:-
22:45Needham Market - Peterborough Sports -:-
22:45St. Ives - Royston -:-
22:45Stratford - Tamworth -:-

ENGLAND: Southern League South Division

22:30Hartley Wintney - Chesham -:-
22:45Gosport - Beaconsfield Town -:-
22:45Harrow - Met. Police -:-
22:45Hendon - Walton Casuals -:-
22:45Merthyr T - Salisbury -:-
22:45PostponedPoole - Blackfield -:-
22:45PostponedSwindon S - Hayes & Yeading -:-
22:45Weston-super-Mare - Tiverton -:-
22:45Wimborne - Dorchester -:-
22:45Yate Town - Farnborough -:-

ENGLAND: Isthmian League Premier Division

22:45PostponedBowers & Pitsea - Haringey -:-
22:45Enfield Town - Hornchurch -:-
22:45Folkestone - East Thurrock -:-
22:45Horsham FC - Cray -:-
22:45Margate - Merstham -:-
22:45PostponedPotters Bar - Brightlingsea -:-
22:45Wingate & Finchley - Bishop's Stortford -:-
22:45Worthing - Carshalton -:-

ENGLAND: FA Cup - Qualification

22:45Barnet - Potters Bar -:-
22:45Billericay - Sutton -:-
22:45Eastleigh - Welling -:-
22:45Poole - Hayes & Yeading -:-
22:45Wealdstone - Maidenhead -:-
22:45Woking - Ebbsfleet -:-
22:45Wrexham - Chesterfield -:-

ENGLAND: FA Trophy - Qualification

22:45Thame - Winchester -:-

ESTONIA: Estonian Cup

20:00Narva - Eston Villa II -:-

EUROPE: UEFA Champions League - Group Stage

20:55Atl. Madrid - Bayer Leverkusen -:-
20:55Shakhtar Donetsk - D. Zagreb -:-
23:00Club Brugge KV - Paris SG -:-
23:00Galatasaray - Real Madrid -:-
23:00Juventus - Lokomotiv Moscow -:-
23:00Manchester City - Atalanta -:-
23:00Olympiacos Piraeus - Bayern Munich -:-
23:00Tottenham - FK Crvena zvezda -:-

EUROPE: Euro U17 - Qualification - First stage

15:00Iceland U17 - Croatia U17 -:-
16:00Cyprus U17 - Slovakia U17 -:-
16:00France U17 - Gibraltar U17 -:-
21:00Scotland U17 - Armenia U17 -:-

EUROPE: UEFA Youth League - Group Stage

14:00Shakhtar Donetsk U19 - D. Zagreb U19 -:-
16:00Atl. Madrid U19 - Leverkusen U19 -:-
16:00Galatasaray U19 - Real Madrid U19 -:-
16:00Juventus U19 - Lokomotiv Moscow U19 -:-
18:00Club Brugge U19 - Paris SG U19 -:-
18:00Manchester City U19 - Atalanta U19 -:-
18:00Olympiacos Piraeus U19 - Bayern U19 -:-
18:00Tottenham U19 - Crvena zvezda U19 -:-

EUROPE: UEFA Youth League - Winners Play Offs

20:00Domzale U19 - FC Viitorul U19 -:-
22:00Derby U19 - FC Minsk U19 -:-

EUROPE: Euro U17 Women - Qualification - First stage

18:00Israel U17 W - Portugal U17 W -:-
19:00Netherlands U17 W - Latvia U17 W -:-

FINLAND: Kakkonen Group C - Winners stage

19:00Rovaniemi 2 - KuFu-98 -:-

GERMANY: Regionalliga North

21:00Werder Bremen II - Hannover II -:-

GERMANY: Regionalliga Nordost

20:30Viktoria Berlin - Meuselwitz -:-

GERMANY: Oberliga Hessen

21:30Hessen Dreieich - Waldgirmes -:-

HUNGARY: NB I Women

15:30Kelen W - DVTK W -:-

INDIA: ISL

18:00Jamshedpur - Odisha -:-

INDONESIA: Liga 1

15:30Bali United - Badak Lampung -:-
15:30Barito Putera - PSIS Semarang -:-
15:30Pusamania Borneo - Kalteng Putra -:-

IRAN: Division 1

15:30Arman Gohar - Sepidrood Rasht -:-

IRAQ: Super League

16:00Al Naft - Al Diwaniya -:-
16:00Alsinaat Alkahrabaiya - Al-Qassim -:-
16:00Al Wasat - Al Simawa -:-
17:00Erbil - Zakho -:-
18:15Al Zawraa - Al Minaa -:-
18:15Naft Missan - Al Shorta -:-

IRELAND: Premier Division

22:45Derry City - St. Patricks -:-

ITALY: Serie A

23:00Brescia - Fiorentina 0:0

ITALY: Serie B

23:00Frosinone - Livorno 1:0

JAMAICA: Premier League

05:30Arnett Gardens - Portmore 1:0

KOSOVO: Superliga

16:00Vushtrria - Feronikeli -:-

MALI: Premiere Division

20:00Djoliba - AS Bamako -:-

MEXICO: Liga Premier Serie B

02:00Zitacuaro - Dongu -:-

MEXICO: Liga MX Women - Apertura

02:00Veracruz W - U.A.N.L.- Tigres W 0:2
04:00Santos Laguna W - Club America W 0:1
05:00Atl. San Luis W - Puebla W 0:0
07:00Club Tijuana W - Pachuca W 2:0

MOROCCO: Coupe du Trone

19:00IR Tanger - Hassania Agadir -:-

NETHERLANDS: Reserve League

15:00Jong Sittard - Jong NAC Breda -:-
16:30Jong De Graafschap - Jong Heerenveen -:-
20:30Jong FC Eindhoven - Jong Nijmegen -:-

NORTHERN IRELAND: NIFL Premiership

22:45Linfield - Warrenpoint -:-

OMAN: Professional League

16:55Oman Club - Fanja SC -:-
17:15Mirbat - Saham -:-
19:10Al Orouba - Al Nasr -:-
19:30Al Suwaiq - Seeb -:-

PALESTINE: West Bank League

19:00Al Quds - Palestinian Forces -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

02:00Deportivo Santani - Dep. Capiata 1:2

PERU: Liga 1 - Clausura

05:00Sport Huancayo - FBC Melgar 1:1

PERU: Liga 2

00:30Deportivo Coopsol - Comerciantes Unidos 1:0

POLAND: Division 1

19:30Tychy - Legnica -:-
20:00GKS Jastrzebie - Suwalki -:-
21:00Puszcza - Warta Poznan -:-

RWANDA: National Football league

17:00Gasogi United - Police -:-
17:00Marines - APR -:-
17:00Rayon Sport - Bugesera FC -:-

SAUDI ARABIA: Division 1

18:50Al Jeel - Jeddah -:-
19:00Al-Shoalah - Al Batin -:-
19:05Al Mojzel - Al Ansar -:-
19:20Al Taee - Najran -:-
19:25Hottain - Al Khaleej -:-

SLOVENIA: Slovenian Cup

19:00Celje - Radomlje -:-

SOUTH AFRICA: Telkom Knockout

21:30Chippa Utd. - Bloem Celtic -:-

SOUTH AMERICA: Copa Libertadores Women - Play Offs

02:00Huila W - Ferroviaria W 2:3
04:30Dep. Cuenca W - Cerro Porteno W 3:4pen

SWEDEN: Superettan

21:00Orgryte - Degerfors -:-

SWITZERLAND: Promotion League

22:00Bavois - Koniz -:-

UGANDA: Premier League

17:00Vipers - BUL -:-
17:30Maroons - Kampala City -:-

WORLD: Club Friendly

14:00Mohun Bagan (Ind) - TC Sports Club (Mdv) -:-
14:30Chennai City (Ind) - Terengganu (Mys) -:-
17:00Abahani Chittagong (Ban) - Young Elephant FC (Lao) -:-
17:00Bashundara Kings (Ban) - Gokulam (Ind) -:-

WORLD: Friendly International

17:00Romania U18 - Slovakia U18 -:-

REFRESH

Football | Basketball | Volleyball | Handball | Tennis | Badminton | Cricket | Baseball | More sports »

Top

m.FlashScore.info provides live football scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than FlashScore.info website for technical reasons.