REFRESH

Football » Today » All Games

AFRICA: Africa Cup of Nations - Qualification

23:00Algeria - Zambia 5:0
23:00D.R. Congo - Gabon 0:0
23:00Ghana - South Africa 2:0
23:00Mali - Guinea 2:2
20:00Tanzania - Equatorial Guinea -:-
20:00Zimbabwe - Botswana -:-
23:00Morocco - Mauritania -:-
23:00Tunisia - Libya -:-

AFRICA: Africa Cup of Nations U23

22:00Ivory Coast U23 - Zambia U23 -:-
22:00Nigeria U23 - South Africa U23 -:-

ARGENTINA: Primera D Metropolitana

00:00Deportivo Paraguayo - Lugano -:-

ARGENTINA: Copa Argentina

00:00Central Cordoba - Lanus 1:0
04:10River Plate - CA Estudiantes 2:0

AUSTRIA: Regionalliga East

22:00Bruck Leitha - Ebreichsdorf -:-
22:00Mattersburg (Am) - Marchfeld -:-
22:30Admira (Am) - SK Rapid Vienna (Am) -:-
22:30Wiener Sportklub - Mauerwerk -:-

BELGIUM: Proximus League

23:30Leuven - Beerschot VA -:-

BRAZIL: Serie B

00:00America MG - Vitoria -:-

BRAZIL: Copa Verde

04:00Cuiaba Esporte - Paysandu PA 0:1

BULGARIA: Vtora liga

16:30Ludogorets II - Kariana Erden -:-

BURUNDI: Primus League

17:00Bujumbura C. - Vital'O -:-

CHILE: Primera Division

23:00PostponedPalestino - U. Espanola -:-

COLOMBIA: Liga Aguila - Clausura - Quadrangular

04:00Cucuta - Junior 1:3
05:30America De Cali - Petrolera 3:1

CZECH REPUBLIC: CFL - Group B

20:00Teplice B - Chlumec nad Cidlinou -:-

DENMARK: 1st Division

21:30Hvidovre - Fredericia -:-
21:30Koge - Nykobing -:-

DJIBOUTI: Division 1

18:00Esperance Sportive - Port -:-
20:00ASAS - AS Arta -:-

DR CONGO: Ligue 1

18:30AC Rangers - Motema Pembe -:-

ENGLAND: Professional Development League

17:00Hull U23 - Nottingham U23 -:-
18:00QPR U23 - Coventry U23 -:-

ENGLAND: Premier League International Cup

23:00Blackburn U23 - Hertha Berlin II -:-

EUROPE: Euro - Qualification

23:45Albania - Andorra 2:2
23:45Czech Republic - Kosovo 2:1
23:45England - Montenegro 7:0
23:45France - Moldova 2:1
23:45Portugal - Lithuania 6:0
23:45Serbia - Luxembourg 3:2
21:00Armenia - Greece -:-
21:00Finland - Liechtenstein -:-
21:00Norway - Faroe Islands -:-
23:45Bosnia & Herzegovina - Italy -:-
23:45Denmark - Gibraltar -:-
23:45Romania - Sweden -:-
23:45Spain - Malta -:-
23:45Switzerland - Georgia -:-

EUROPE: Euro U21 - Qualification

16:30Cyprus U21 - Norway U21 -:-
19:00Russia U21 - Latvia U21 -:-
20:00Bulgaria U21 - Poland U21 -:-
20:30Ukraine U21 - Denmark U21 -:-
21:00Austria U21 - Kosovo U21 -:-
22:00Albania U21 - England U21 -:-
22:00Serbia U21 - Estonia U21 -:-
23:00Scotland U21 - Greece U21 -:-
00:00France U21 - Georgia U21 -:-

EUROPE: Euro U17 - Qualification - First stage

19:00Israel U17 - Andorra U17 -:-
23:30Ireland U17 - Montenegro U17 -:-

EUROPE: Elite League U20

21:30Netherlands U20 - Czech Republic U20 -:-

FRANCE: Coupe de France

23:00Bourgoin Jallieu - Villefranche -:-
23:00Bourg Peronnas - Troyes -:-
23:00Le Havre - Dunkerque -:-

GERMANY: Regionalliga North

22:30Werder Bremen II - Heider SV -:-

GERMANY: Regionalliga West

22:00Verl - Koln II -:-

GERMANY: Oberliga NOFV-Nord

22:30Seelow - Strausberg -:-

GERMANY: Oberliga NOFV- Süd

22:30Jena II - Sandersdorf -:-

GERMANY: Oberliga Hamburg

22:00Bramfelder SV - Paloma -:-
22:30Hamm United - TSV Buchholz 08 -:-
22:30TuS Osdorf - Meiendorfer SV -:-
23:00Hamburger SV III - Teutonia Ottensen -:-
23:00Suderelbe - Wandsbeker Concordia -:-

GERMANY: Oberliga Hessen

23:00Bad Vilbel - Hanau -:-
23:00Hessen Dreieich - Ginsheim -:-

GERMANY: Oberliga Bayern Süd

22:30TSV 1880 Wasserburg - Kirchanschoring -:-

GERMANY: Oberliga Mittelrhein

23:00Hurth - Fortuna Koln II -:-

GREECE: Super League 2

19:30Dramas - Panachaiki -:-

INDONESIA: Liga 1

12:30Persija Jakarta - Persela Lamongan -:-
15:30PSIS Semarang - Bali United -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

17:15Shahr Khodrou - Gol Gohar -:-

IRAN: Division 1

15:00Arman Gohar - Aluminium Arak -:-
15:00Damash - Sepidrood Rasht -:-
15:00Fajr Sepasi - Baderan Tehran -:-
15:00Gol Reyhan Alborz - Mes Rafsanjan -:-
15:00Khooshe Talaee - Navad Urmia -:-
15:00Mes Kerman - Esteghlal Khuzestan -:-
15:00Rayka Babol - Qashqai Shiraz -:-
15:00Sorkhpooshan Pakdasht - Shahrdari Tabriz -:-

KAZAKHSTAN: Premier League - Relegation

13:00FK Akzhayik - Taraz -:-

MEXICO: Ascenso MX - Apertura - Play Offs

05:00Zacatepec - Leones Negros 1:0

MEXICO: Liga MX Women - Apertura - Play Offs

01:45Atlas W - Monterrey W 0:0
07:00Club Tijuana W - U.A.N.L.- Tigres W 0:0

NETHERLANDS: Eerste Divisie

23:00Dordrecht - Roda -:-
23:00Eindhoven FC - Maastricht -:-
23:00Oss - FC Volendam -:-

NETHERLANDS: Eredivisie Women

22:30Ajax W - VV Alkmaar W -:-
22:30Den Haag W - PEC Zwolle W -:-
22:30Excelsior/Barendrecht W - Twente W -:-

NIGER: Ligue 1

19:15US Gendarmerie - Douanes Niamey -:-

NORTH & CENTRAL AMERICA: CONCACAF Nations League - League A

03:30Curacao - Costa Rica 1:2
05:00Martinique - Honduras 1:1

NORTH & CENTRAL AMERICA: CONCACAF Nations League - League B

23:00Saint Kitts and Nevis - Grenada 0:0
03:00Belize - French Guiana 2:0
23:00Saint Vincent and the Grenadines - Nicaragua -:-

NORTH & CENTRAL AMERICA: CONCACAF Nations League - League C

00:00Turks and Caicos Islands - Sint Maarten 3:2
04:00Bahamas - British Virgin Islands 3:0

NORTHERN IRELAND: NIFL Premiership

23:45Carrick Rangers - Crusaders -:-

NORTHERN IRELAND: NIFL Championship

23:45Ballyclare - Portadown -:-
23:45Newry City - H&W Welders -:-

NORWAY: Junior Elite Tournament

17:00Elfsborg U19 - Mjondalen U19 -:-
19:00Malmo FF U19 - Brommapojkarna U19 -:-
21:00Esbjerg U19 - Sogndal U19 -:-
23:00Midtjylland U19 - Brann U19 -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

16:00Deportivo Caaguazu - General Caballero JLM -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

00:30Ayacucho - Molinos El Pirata -:-

POLAND: Division 2

22:10Widzew Lodz - Gryf Wejherowo -:-

POLAND: III Liga - Group I

21:00Bron Radom - Polonia Warszawa -:-

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

00:15Marinhense - Fatima -:-

PORTUGAL: Liga Revelacao U23

19:00Belenenses U23 - Leixoes U23 -:-

QATAR: QSL Cup

17:00Al Wakra - Umm-Salal -:-
19:10Al Rayyan - Al Ahli Doha -:-
19:10Al-Sadd - Al-Shahaniya -:-

SCOTLAND: Lowland League

23:45Spartans - Bonnyrigg Rose -:-

SCOTLAND: Challenge Cup

23:45Raith - Elgin City -:-

SEYCHELLES: First Division League

17:00Revengers - Foresters FC -:-
18:30Au Cap - Anse Reunion -:-

SWITZERLAND: 1.Liga Classic Group 2

23:15Langenthal - Solothurn 4:3

UGANDA: Premier League

14:00Bright Stars - Police -:-
17:00Maroons - Wakiso Giants -:-
17:30Mbarara City - Kyetume -:-
17:30URA SC - Busoga -:-

UKRAINE: Persha Liga

16:30Rukh Lviv - Metalist 1925 -:-

UKRAINE: Druha Liga

15:00Kramatorsk 2 - Real Pharma -:-
16:00Tavriya - Hirnyk Kryvyi Rih -:-

UNITED ARAB EMIRATES: Arabian Gulf Cup

18:00Ajman - Al Wahda -:-
18:15Ittihad Kalba - Shabab Al-Ahli Dubai -:-
20:30Al Nasr - Al Jazira -:-

VENEZUELA: Primera Division - Clausura - Play Offs

00:00Trujillanos - La Guaira -:-

WALES: Premier League

23:45Connahs Q. - Newtown -:-
23:45TNS - Aberystwyth -:-
00:00Bala - Airbus -:-

WALES: FAW Championship South & Mid

23:30Briton Ferry - Pontypridd -:-
23:30Goytre Utd - Caerau Ely -:-
23:30Llanelli - Undy -:-

WALES: Division 1

23:30Garden Village - Trefelin -:-
23:30Risca - Ton Pentre -:-

WORLD: Club Friendly

23:00CancelledFerrol (Esp) - Sevilla (Esp) -:-
23:00Valladolid (Esp) - Gaz Metan Medias (Rou) 1:0
14:00Ath Bilbao (Esp) - Eibar (Esp) -:-
16:00DVTK (Hun) - Backa Topola (Srb) -:-
16:00Osijek (Cro) - Tuzla City (Bih) -:-
16:00Rapid Vienna (Aut) - BW Linz (Aut) -:-
16:30Dukla Prague (Cze) - Bohemians 1905 (Cze) -:-
16:30Paphos (Cyp) - Ural (Rus) -:-
17:00Preussen Munster (Ger) - Jong Utrecht (Ned) -:-
17:00Sesvete (Cro) - Gorica (Cro) -:-
18:00Hacken (Swe) - Halmstad (Swe) -:-
18:00Riga FC (Lat) - Rodina Moscow (Rus) -:-
19:00Mainz (Ger) - Darmstadt (Ger) -:-
19:00Metz (Fra) - Sedan (Fra) -:-
19:00Sturm Graz (Aut) - O. Ljubljana (Slo) -:-
19:30Monaco (Fra) - Genoa (Ita) -:-
20:30St Etienne (Fra) - Servette (Sui) -:-
21:00Horn (Aut) - Austria Vienna (Aut) -:-
21:00Kaiserslautern (Ger) - Walldorf (Ger) -:-
22:00Grotta (Ice) - Knattspyrnufelag (Ice) -:-

WORLD: Friendly International

23:00Northern Ireland U21 - Hungary U21 1:1
23:30Argentina U23 - Canary Islands 14:0
23:45Ireland - New Zealand 3:1
00:15CancelledPeru U23 - Bolivia U23 -:-
04:00Ecuador - Trinidad & Tobago 3:0
15:45South Korea U23 - Bahrain U23 -:-
16:30United Arab Emirates U23 - Saudi Arabia U23 -:-
18:00Belgium U18 - Czech Republic U18 -:-
21:00Brazil - Argentina -:-
22:00Hungary - Uruguay -:-

WORLD: World Cup U17 - Play Offs

23:30Mexico U17 - Netherlands U17 2:1pen
03:00France U17 - Brazil U17 2:3

WORLD: Friendly International Women

15:00Chinese Taipei W - Thailand W -:-

REFRESH

Football | Basketball | Volleyball | Handball | Tennis | Badminton | Cricket | Baseball | More sports »

Top

m.FlashScore.info provides live football scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than FlashScore.info website for technical reasons.