REFRESH

Basketball » Tomorrow » All Games

BELARUS: Premier League

20:00Rguor Minsk - Gomel -:-

CHINA: CBA

07:00Qingdao - Jiangsu Dragons -:-
08:30Shandong - Xinjiang -:-
11:30Tianjin - Liaoning -:-
15:35Jilin - Guangzhou -:-
16:00Nanjing Tongxi - Beijing Royal Fighters -:-

CHINA: WCBA Women

10:30Henan W - Tianjin W -:-
13:30Hebei W - Beijing W -:-
16:30Shanxi Xing Rui W - Jiangsu Phoenix W -:-

COLOMBIA: LBP

04:40Titanes de Barranquilla - Team Cali -:-

DENMARK: Dameligaen Women

21:30Horsholm W - Sisu W -:-

EUROPE: Eurocup

23:00Antwerp Giants - Virtus Bologna -:-
23:00MoraBanc Andorra - Lietkabelis -:-
20:00Unics Kazan - Joventut Badalona -:-
21:00Monaco - Lokomotiv Kuban -:-
21:30Cedevita Olimpija - Promitheas -:-
22:00Mornar Bar - Buducnost -:-
22:15Ulm - Unicaja -:-
23:30Partizan - JL Bourg -:-
23:30Venezia - Bahcesehir Kol. -:-
23:45Brescia - Levallois -:-
00:00Gran Canaria - Trento -:-

EUROPE: Champions League

23:00Bilbao - Pinar Karsiyaka -:-
23:00CancelledOostende - Hapoel Jerusalem -:-
23:30CancelledBilbao - Cholet -:-
23:30CancelledDijon - Lublin -:-
23:30Fortitudo Bologna - Bamberg -:-
21:00Darussafaka - Oostende -:-
21:00Limoges - Igokea -:-
21:00VEF Riga - Strasbourg -:-
21:30CancelledHapoel Holon - Fortitudo Bologna -:-
23:30CancelledTenerife - Rytas -:-

EUROPE: BIBL

21:00Tivat - Ibar Rozaje -:-

EUROPE: Latvia-Estonian League

21:00BC Kalev/Cramo - Rakvere Tarvas -:-
21:00Tartu Ulikool - Rapla -:-
21:30Tallinna Kalev - TAL TECH -:-

EUROPE: Euroleague Women - Qualification

18:00Miskolc W - Izmit Belediyespor W -:-
21:00Uni Girona W - Sepsi S. W -:-

EUROPE: WABA League Women

21:00Banovici W - Partizan W -:-
21:00Cinkarna Celje W - Beroe W -:-
21:00Montana 2003 W - Orlovi W -:-
21:00Vojvodina W - Buducnost W -:-

FINLAND: Korisliiga

20:30BC Nokia - Kobrat -:-
20:30Karhu Basket - KTP Kotka Basket -:-
20:30Kouvot Kouvola - Lahti Basketball -:-
20:30Salon Vilpas - Kataja -:-
20:30Ura Basket - Helsinki Seagulls -:-
20:30UU-Korihait Uusikaupunki - Pyrinto Tampere -:-

FINLAND: Korisliiga Women

20:30PeKa W - Vimpelin Veto W -:-
20:30Pyrinto W - Torpan Pojat Helsinki W -:-
20:30Tapiolan Honka W - Kouvottaret W -:-

FRANCE: LNB

20:30Elan Bearnais - Le Mans -:-
20:30Le Portel - Orleans -:-

FRANCE: LFB Women

23:00Lattes Montpellier W - Flammes Carolo W -:-
23:00Bourges W - Lyon W -:-
23:00Landes W - La Roche W -:-

GERMANY: Pro A

23:00Kirchheim - Jena -:-

GREECE: A2

18:00Panerythraikos - Filippos Veroi -:-
19:00Koroivos - Apollon Patras -:-

HUNGARY: NB I. A

21:00Alba Fehervar - Szedeak -:-
21:00Atomeromu Paks - Jaszberenyi -:-
21:00KTE-Duna - Szombathely -:-
21:00OSE Lions - Szolnoki Olaj -:-
21:00Pecsi VSK - Kaposvari -:-
21:30DEAC - Soproni KC -:-
21:30Kormend - Zalakeramia -:-

HUNGARY: NB I. A Women

19:00FCSM Csata W - Szekszard W -:-
20:00UNI Gyor W - PINKK-Pecsi W -:-
21:00Euroleasing Sopron W - Ujbuda BEAC W -:-
22:00TFSE-MTK W - Cegledi W -:-
22:00ZTE NKK W - Vasas Csata W -:-

ICELAND: Premier League Women

23:15PostponedKeflavik W - Valur W -:-
23:15PostponedKR Reykjavik W - Haukar W -:-
23:15PostponedSkallagrimur W - Fjolnir W -:-
23:15PostponedSnaefell W - Breidablik W -:-

JAPAN: B.League

14:05Brave Thunders - Niigata -:-
14:05Chiba - Alvark -:-
14:05Diamond Dolphins - Shinshu -:-
14:05Hiroshima D. - Ryukyu -:-
14:05NeoPhoenix - Kyoto -:-
14:05Osaka - SeaHorses Mikawa -:-
14:05Sun Rockers Shibuya - Akita -:-
14:05Toyama - Yokohama -:-
14:15Shiga - Shimane -:-
14:25Utsunomiya Brex - Hokkaido -:-

KAZAKHSTAN: Premier League

13:00Aktobe 2 - Karaganda -:-
15:15SDYUSH Almaty - Pavlodar -:-
15:30Bars Petropavlovsk - Atyrau 2 -:-
17:30BC Almaty 2 - Kazygurt -:-

LUXEMBOURG: Total League

22:30T71 Dudelange - Esch -:-

NORWAY: BLNO

22:00Fyllingen - Gimle -:-

PHILIPPINES: Philippine Cup

12:00Magnolia Hotshots - Blackwater Elite -:-
14:45Meralco Bolts - San Miguel Beermen -:-

POLAND: Energa Basket Liga

21:00Anwil Wloclawek - Dabrowa Gornicza -:-

POLAND: 1. Liga

22:00Slask Wroclaw II - GKS Tychy -:-

POLAND: Energa Basket Liga Women

21:00Arka Gdynia W - Politech. Gdanska W -:-
21:00Artego Bydgoszcz W - Lublin W -:-
21:00Sosnowiec W - Sleza Wroclaw W -:-

RUSSIA: Super League

18:00Khimki-Podmoskovie - MBA Moscow -:-
20:00Burevestnik Jaroslav - Uralmash Ekaterinburg -:-
20:00CSKA Moscow 2 - Dome-Springs Izhevsk -:-
20:00Runa Basket Moscow - Temp Sumz Revda -:-
20:10Irkutsk - Ufimets Ufa -:-
20:15Vostok 65 - Samara -:-

SLOVAKIA: Extraliga

21:00BKM Lucenec - BC Prievidza -:-
21:00Levice - Inter Bratislava -:-
21:00MBK Handlova - Spisski Rytieri -:-

SLOVENIA: Liga Nova KBM

21:00KK Krka Novo mesto - Rogaska -:-
23:00Primorska - Polzela -:-

SLOVENIA: 1. SKL Women

20:30Jezica W - Konjice W -:-
21:00Ledita W - Grosuplje W -:-
23:30Triglav W - Ilirija W -:-

SLOVENIA: Slovenian Cup

23:30Ajdovscina - Nagode Postojna -:-

SOUTH KOREA: KBL

14:00LG Sakers - Wonju DB -:-

SOUTH KOREA: WKBL Women

14:00Hana 1Q W - S-Birds W -:-

SPAIN: ACB

00:15Murcia - Barcelona -:-
00:15Obradoiro CAB - Valencia -:-
21:30Baskonia - Manresa -:-
00:15Estudiantes - Gipuzkoa -:-

SPAIN: Liga Femenina Women

23:00Ciudad de La Laguna W - Campus Promete W -:-
23:00Gernika Bizkaia W - Quesos El Pastor W -:-
23:00Gran Canaria W - RPK Araski W -:-
23:00IDK Gipuzkoa W - Perfumerias Avenida W -:-
23:00Zaragoza W - Al-Qazeres W -:-
23:30Valencia W - Ensino W -:-

SWEDEN: Superettan

21:00Alvik - RIG Mark -:-

SWITZERLAND: SB League

22:30Lugano Tigers - BBC Monthey -:-
22:30Regio Basel - SAM Massagno -:-
23:00Neuchatel - Sdent BBC Nyon -:-

SWITZERLAND: SB League Women

23:30BBC Troistorrents W - Nyon W -:-
23:30Fribourg W - Geneve W -:-
23:30Pully W - Alte Kanti Aarau W -:-
23:30Winterthur W - Helios VS W -:-

WORLD: Champions League Americas - Play Offs

03:00Quimsa - San Lorenzo -:-

REFRESH

Football | Basketball | Volleyball | Handball | Tennis | Badminton | Cricket | Baseball | More sports »

Top

m.FlashScore.info provides live basketball scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than FlashScore.info website for technical reasons.