REFRESH

Handball » Today » All Games

AUSTRIA: HLA

22:00Ferlach - Alpla Hard -:-
22:00Krems - Schwaz -:-
22:00Linz - HSG Graz -:-
22:00West Wien - Barnbach/K. -:-

AUSTRIA: OHB Cup Women

19:00St. Polten W - Hollabrunn W -:-
21:00Bregenz W - Dornbirn/Schoren W -:-
21:30Korneuburg W - Atzgersdorf W -:-

BELGIUM: Division 1

23:15Houthalen - Eynatten-Raeren -:-
23:15Kortrijk - Tournai -:-
23:15Merksem - Vise 2 -:-
23:15Sasja KV - Gent -:-

BOSNIA AND HERZEGOVINA: Premijer Liga

21:00Gracanica - Sloga Doboj -:-
22:00Drina - Vogosca -:-
22:00Izvidac - Iskra -:-
22:00Maglaj - Sloboda Tuzla -:-
22:00MRK Sloga - Brcko -:-
23:00Gorazde - Konjuh Zivinic -:-
23:00Leotar - Bosna Visoko -:-

BULGARIA: A RHG

16:00Lokomotiv Varna - Lokomotiv Gorna -:-
19:00Spartak Varna - Haskovo -:-

CROATIA: Premijer liga

21:00Dubrovnik - Bjelovar -:-
21:30Dubrava - Porec -:-
22:15Varazdin - Vinkovci -:-

CROATIA: 1. HRL Women

19:30Lok. Zagreb W - Dalmatinka W -:-
21:00Murvica W - Osijek W -:-
22:00Bjelovar W - Koka W -:-
23:00Virovitica W - Zrinski W -:-

CZECH REPUBLIC: Extraliga

13:00Hranice - Malomerice -:-
13:30Karvina - Jicin -:-
20:00Lovosice - Zubri -:-

DENMARK: Herre Handbold Ligaen

17:00Aalborg - GOG -:-
17:30Lemvig - Skjern -:-

DENMARK: 1. Division

17:30FIF - Sydhavsoerne -:-
18:00HOJ - Midtjylland -:-

DENMARK: 1. Division Women

17:00Hadsten W - DHG W -:-
17:00Ringsted W - Saeby W -:-
18:00Gudme HK W - Stjernen W -:-
18:00Sonderjyske W - Rodovre W -:-

EUROPE: Baltic League

19:00Cocks (Fin) - Dragunas Klaipeda (Ltu) -:-

EUROPE: SEHA Liga

18:00Vojvodina (Srb) - Presov (Svk) -:-

EUROPE: MOL Liga Women

21:00Most W - Slavia Prague W -:-

EUROPE: BENE-League

22:00Eurotech/Bevo - Bocholt -:-
22:00Houten - Hurry-Up -:-
22:00Limburg Lions - Hasselt -:-
23:15Vise - Tongeren -:-
23:30Nelo - Haacht -:-

FINLAND: SM-sarja

19:15SIF - BK-46 -:-

FINLAND: SM-sarja Women

18:00GRIFK W - HIFK W -:-
18:15Dicken W - SIF W -:-
19:30KyIF W - Atlas W -:-

FRANCE: Coupe de France

23:00Limoges - Chartres 24:39
23:00Mulhouse-Rixheim - Tremblay 27:45
23:15Besancon - Aix 27:30
23:30Saran - Creteil -:-
23:30Vernouillet - Ivry -:-
23:00GFCA - Istres -:-
23:30Dijon - Nimes -:-
23:30Frontignan - St. Raphael -:-
23:45Sarrebourg - Dunkerque -:-

GERMANY: Bundesliga

23:30HSG Wetzlar - Stuttgart -:-

GERMANY: 2. Bundesliga

23:00Rimpar - Aue 22:20
22:15Hamm-Westfalen - Dormagen -:-
22:30Eisenach - N-Lubbecke -:-
22:30Huttenberg - Elbflorenz -:-
23:00Konstanz - Gummersbach -:-

GERMANY: 2. Bundesliga Women

23:00Nurtingen W - Herrenberg W 26:21
20:00Zwickau W - HSG Freiburg W -:-
20:30Rodertal W - Werder Bremen W -:-
20:30TuS Lintfort W - Kirchhof W -:-
21:45Wuppertal W - Fuchse Berlin W -:-
22:00Halle-Neustadt W - Waiblingen W -:-
22:00Rosengarten-Buchholz W - Nord Harrislee W -:-

GREECE: A1

19:00Diomidis Argous - Drama -:-
20:00Faiakas Corfu - Pylaias -:-
20:45Aris - Olympiacos SFP -:-
22:00Ionikos - A.S.E. Douka -:-

HUNGARY: NB I

21:00Dabas - Vaci -:-
21:00Eger - Komloi -:-
21:00Ferencvaros - Csurgoi -:-
21:00Gyongyosi - Tatabanya -:-
22:30Telekom Veszprem - Szeged -:-

ICELAND: Olis Deildin

20:00IBV Vestmannaeyjar - Fram -:-
20:00IR Reykjavik - Selfoss -:-
21:30Haukar - KA -:-
22:00Afturelding - Stjarnan -:-

ICELAND: Olis Deild Women

18:00Fram W - Valur W -:-
18:00IBV W - Kopavogs W -:-
20:00Afturelding W - Stjarnan W -:-
20:00Ka Thor W - Haukar W -:-

ITALY: Serie A

21:00Fondi - Siena -:-
21:30Sassari - Fasano -:-
21:30Trieste - Pressano -:-
22:00Eppan - Gaeta -:-
22:00Meran - Conversano -:-
23:30Cassano - Brixen -:-
23:30Cologne - Bozen -:-

ITALY: Serie A Women

20:00Oderzo W - Jomi Salerno W -:-
21:30Casalgrande Padana W - Leno W -:-

LATVIA: SynotTip Virsliga

15:00Vainode - Latgols -:-
21:00HK Ogre/Miandum - Dobeles Tenax -:-

LUXEMBOURG: AXA League

23:15Berchem - Schifflange -:-
23:15Diekirch - HB Petange -:-
23:15Differdange - Esch -:-
23:15Dudelange - Kaerjeng -:-

MALTA: 1st Division

18:30La Salle - Hamrun -:-
20:00Kavallieri - Luxol -:-

MONTENEGRO: Prva liga

21:00Mornar - Partizan Tivat -:-

NETHERLANDS: Eredivisie

22:15Aalsmeer 2 - Quintus -:-
23:40Arnhem - KRAS/Volendam 2 -:-
23:45Havas - Hellas -:-
23:45Hercules - Waalwijk -:-
23:50Limburg Lions 2 - Smezo/BFC -:-
00:00Emmen - Olympia 89 -:-

NETHERLANDS: Eredivisie Women

22:00Deurningen W - HandbaL Venlo W -:-
22:00JuRo Unirek W - Westfriesland SEW W -:-
22:30VOC Amsterdam W - Voorwaarts W -:-
23:15Quintus W - Vlug en Lenig W -:-

NORTH MACEDONIA: Superleague

19:00Met. Skopje 2 - Radovis -:-
21:00Ohrid - Vardar Junior -:-
21:30Tinex Prolet Skopje - Pelister -:-

NORTH MACEDONIA: Superleague Women

14:30Vardar SCBT W - Alushovski W -:-
20:00Cair W - Struzanka W -:-

NORWAY: REMA 1000-ligaen

19:00Naerbo - Runar -:-

NORWAY: 1. Division

18:00Charlottenlund - Lillestrom -:-

NORWAY: 1. Division Women

19:00Haslum W - Charlottenlund W -:-

POLAND: Superliga

16:00MMTS Kwidzyn - Chrobry Glogow -:-
16:00Wybrzeze Gdansk - Azoty-Pulawy -:-
19:00Vive Kielce - Szczecin -:-
21:30Kalisz - Stal Mielec -:-

POLAND: I Liga

19:00SMS ZPRP Gdansk - Ciechanow -:-
20:00Gwardia Koszalin - Koscierzyna -:-
20:00Wejherowo - USAR Kwidzyn -:-
21:00Azoty-Pulawy II - Konskie -:-
21:00GKS Zukowo - Mazur Sierpc -:-
21:00Oborniki Slaskie - Grunwald Poznan -:-
21:00Olimpia Piekary - Gorzow Wielkopolski -:-
21:00Ostrow Wielkopolski - Lodz -:-
21:00Przemysl - Biala Podlaska -:-
21:00Real Astromal Leszno - Ol.Grodkow -:-
21:00Wielun - KS Forza Wroclaw -:-
23:00Warszawa AZS - ZPRP Kielce -:-

PORTUGAL: Andebol 1

19:00Sporting - Benfica -:-
21:00Madeira - Boa Hora -:-
22:00Aguas Santas - Boavista -:-
22:00Avanca - Maia-Ismai -:-
22:00Gaia - ABC Braga -:-
22:00Vitoria - Porto -:-
23:00Belenenses - SC Horta -:-

PORTUGAL: 1a Divisao Women

19:15CALE W - Alavarium W -:-
20:30Benfica W - Juvelis W -:-
21:00CS Madeira W - Maiastars W -:-
22:00Assomada W - Barros W -:-
22:00Colegio de Gaia W - Alpendorada W -:-
23:00Madeira SAD W - Uminho W -:-

ROMANIA: Romanian Cup

20:00Sighisoara - Buzau -:-

RUSSIA: Superleague

17:00Taganrog - Akbuzat -:-

SERBIA: Superliga

21:00Kikinda - Rudar Kostolac -:-
21:00Novi Pazar - Zeleznicar -:-
21:00Pancevo - Obilic Beograd -:-
22:00Samot - Spartak Vojput -:-

SLOVAKIA: Extraliga

21:00Kosice - Sala -:-
21:00SKP Bratislava - Hlohovec -:-
21:00Topolcany - Povazska Bystrica -:-

SLOVENIA: 1. NLB Liga

21:00Maribor - Ribnica -:-
22:00RD Izola - Jeruzalem Ormoz -:-
23:00Loka - Koper -:-
23:30Krka - Gorenje -:-

SPAIN: Liga ASOBAL

00:30Barcelona - Benidorm 42:25
14:00Nava - CD Bidasoa Irun -:-
20:00Morrazo Cangas - Huesca -:-
21:00BM Sinfin - Anaitasuna -:-
21:00Puerto Sagunto - Granollers -:-
22:00La Rioja - Atl. Valladolid -:-
22:30Ademar - Puente Genil -:-
22:30Cuenca - Quabit Guadalajara -:-

SPAIN: Division de Honor Plata

19:30Barcelona II - Cisne -:-
21:00Ciudad Real - Villa de Aranda -:-
21:30Antequera - Zamora -:-
22:00Cordoba - Malaga -:-
22:00Novas - Torrelavega -:-
22:30Amenabar - Palma del Rio -:-

SWEDEN: Handbollsligan

19:00IFK Ystads - Skovde -:-

SWEDEN: Allsvenskan

19:00Karlskrona - Tyreso -:-
19:00Rimbo - Amo HK -:-

SWEDEN: Allsvenskan Women

17:00Helsingborg W - Eskilstuna W -:-
17:00Tyreso W - Drott Halmstad W -:-
18:00Hellton W - Karra W -:-

SWITZERLAND: NLA

21:00HC Kriens - Pfadi Winterthur -:-
21:00Zurich - TV Endingen -:-
23:15RTV Basel - Kadetten -:-

TURKEY: Superlig Women

16:15Mardin W - Izmir BSB W -:-
17:00Gorele BSK W - Pazarspor W -:-
17:00Yalikavak W - Yenimahalle W -:-

UKRAINE: Superleague

12:00Donbas Mariupol - Portovik -:-
13:30ZTR Burevisnik - Odessa -:-

REFRESH

Football | Basketball | Volleyball | Handball | Tennis | Badminton | Cricket | Baseball | More sports »

Top

m.FlashScore.info provides live handball scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than FlashScore.info website for technical reasons.