REFRESH

Tennis » Today » All Games

ATP - SINGLES: Halle (Germany), grass

13:00Kohlschreiber P. (Ger) - Rublev A. (Rus) -:-
14:30Harris L. (Rsa) - Basilashvili N. (Geo) -:-
16:00Giron M. (Usa) - Auger-Aliassime F. (Can) -:-
17:30Humbert U. (Fra) - Korda S. (Usa) -:-

ATP - SINGLES: London (United Kingdom), grass

15:00De Minaur A. (Aus) - Cilic M. (Cro) -:-
16:30Berrettini M. (Ita) - Evans D. (Gbr) -:-
18:00Norrie C. (Gbr) - Draper J. (Gbr) -:-
19:30Tiafoe F. (Usa) - Shapovalov D. (Can) -:-

WTA - SINGLES: Berlin (Germany), grass

13:00Bencic B. (Sui) - Alexandrova E. (Rus) -:-
14:30Muguruza G. (Esp) - Cornet A. (Fra) -:-
17:00Keys M. (Usa) - Samsonova L. (Rus) -:-
18:30Pegula J. (Usa) - Azarenka V. (Blr) -:-

WTA - SINGLES: Birmingham (United Kingdom), grass

14:30Vandeweghe C. (Usa) - Bouzkova M. (Cze) -:-
16:00Kasatkina D. (Rus) - Martincova T. (Cze) -:-
17:30Potapova A. (Rus) - Jabeur O. (Tun) -:-
19:00Watson H. (Gbr) - Vekic D. (Cro) -:-

ATP - DOUBLES: Halle (Germany), grass

13:00Krajicek A./Querrey S. - Puetz T./Venus M. -:-
16:00Krawietz K./Tecau H. - Gille S./Vliegen J. -:-
17:30Auger-Aliassime F./Hurkacz H. - Erlich J./Harris L. -:-

ATP - DOUBLES: London (United Kingdom), grass

17:00Herbert P./Mahut N. - Daniell M./Oswald P. -:-

WTA - DOUBLES: Berlin (Germany), grass

19:00Melichar N./Schuurs D. - Kudermetova V./Vondrousova M. -:-

WTA - DOUBLES: Birmingham (United Kingdom), grass

15:00Hsieh S-W./Mertens E. - Bains N./Martincova T. -:-

CHALLENGER MEN - SINGLES: Aix en Provence (France), clay

13:00Guinard M. (Fra) - Lamasine T. (Fra) -:-
14:30Ymer E. (Swe) - Otte O. (Ger) -:-
16:00Jacquet K. (Fra) - Droguet T. (Fra) -:-
17:30Taberner C. (Esp) - Olivo R. (Arg) -:-

CHALLENGER MEN - SINGLES: Almaty 2 (Kazakhstan), clay

08:30De Jong J. (Ned) - Basic M. (Bih) -:-
10:00Martin A. (Svk) - Barrios T. (Chi) -:-

CHALLENGER MEN - SINGLES: Forli (Italy), clay

17:00Etcheverry T. M. (Arg) - Moraing M. (Ger) -:-
19:30Halys Q. (Fra) - Elias G. (Por) -:-

CHALLENGER MEN - SINGLES: Nottingham 2 (United Kingdom), grass

14:00Bonzi B. (Fra) - Dzumhur D. (Bih) -:-
15:00Gasquet R. (Fra) - Bolt A. (Aus) -:-
15:30Majchrzak K. (Pol) - Kudla D. (Usa) -:-
16:30McDonald M. (Usa) - Matusevich A. (Gbr) -:-

CHALLENGER MEN - SINGLES: Prostejov (Czech Republic), clay

13:00Coria F. (Arg) - Kolar Z. (Cze) -:-
14:30Molcan A. (Svk) - Mager G. (Ita) -:-

CHALLENGER MEN - DOUBLES: Aix en Provence (France), clay

13:00Doumbia S./Reboul F. WO - Cerundolo F./Gomez-Herrera C. -:-
16:00Galloway R./Lawson A. - Drzewiecki K./Martos Gornes S. -:-
19:00Walkow S./Zielinski J. - Doumbia S./Reboul F. -:-

CHALLENGER MEN - DOUBLES: Almaty 2 (Kazakhstan), clay

11:30Gabashvili T./Kotov P. - Denolly C./Menendez-Maceiras A. -:-
13:00Istomin D./Yevseyev D. - Manafov V./Sachko V. -:-

CHALLENGER MEN - DOUBLES: Forli (Italy), clay

18:30Galdos S./Luz O. - Lenz J./Moraing M. -:-
18:30Cachin P./Ugo Carabelli C. - Bortolotti M./Lock B. -:-

CHALLENGER MEN - DOUBLES: Nottingham 2 (United Kingdom), grass

17:00Ebden M./Vasilevski A. - Bonzi B./Hoang A. -:-

CHALLENGER MEN - DOUBLES: Prostejov (Czech Republic), clay

16:00Nedovyesov A./Oliveira G. - Jebavy R./Kolar Z. -:-

ITF MEN - SINGLES: M15 Antalya 24 (Turkey), clay

11:30Kestelboim M. (Arg) - Lama G. (Chi) -:-
11:30Llanes F. (Uru) - Ilhan M. (Tur) -:-
11:30Polukhin S. (Rus) - Comesana F. (Arg) -:-
11:30Zukas M. (Arg) - Cias P. (Pol) -:-

ITF MEN - SINGLES: M15 Genova (Italy), clay

15:30Nikles J. (Sui) - Madaras N. (Swe) -:-
17:00Nardi L. (Ita) - Bertola R. (Sui) -:-
20:00Tatlot J. S. (Fra) - Fonio G. (Ita) -:-
21:30Eremin E. (Ita) - Galoppini D. (Ita) -:-

ITF MEN - SINGLES: M15 Monastir 24 (Tunisia), hard

12:30Lingua Lavallen A. L. (Arg) - Giacomini L. (Ita) -:-
12:30Lopez Morillo I. (Esp) - Darderi L. (Ita) -:-
14:00Echargui M. (Tun) - Cacao T. (Por) -:-
14:00Pearson K. (Aus) - Rodriguez Taverna S. (Arg) -:-

ITF MEN - SINGLES: M25 Grasse (France), clay

12:00Lopez San Martin A. (Esp) - Voisin E. (Fra) -:-
12:00Tabur C. (Fra) - Royer V. (Fra) -:-
14:00Zekic M. (Srb) - Agamenone F. (Ita) -:-
16:00Briand J. (Fra) - Brouwer G. (Ned) -:-

ITF MEN - SINGLES: M25 Tulsa, OK (USA), hard

19:00Barrientos N. (Col) - Clark E. (Usa) -:-
19:00Brymer G. (Usa) - Riffice S. (Usa) -:-
19:00Kicker N. (Arg) - Pervolarakis M. (Gre) -:-
19:00Nanda G. (Usa) - Olivieri G. A. (Arg) -:-

ITF WOMEN - SINGLES: W100+H Nottingham (United Kingdom), grass

14:00Raducanu E. (Gbr) - Pironkova T. (Bul) -:-
14:00Van Uytvanck A. (Bel) - Minnen G. (Bel) -:-
15:30Rodionova Ar. (Aus) - Wang Xiy. (Chn) -:-
17:00Zarazua R. (Mex) - Wang Xin. (Chn) -:-

ITF WOMEN - SINGLES: W15 Antalya 24 (Turkey), clay

11:00Bilardo F. (Ita) - Evtimova D. (Bul) -:-
11:00Herazo M. F. (Col) - Vicens Mas R. (Esp) -:-
11:30Black H. T. (Usa) - Aney J. (Usa) -:-
11:30Lukacs V. (Hun) - Ghioroaie I. G. (Rou) -:-

ITF WOMEN - SINGLES: W15 Monastir 24 (Tunisia), hard

12:30Lindh E. (Gbr) - Ozeki M. (Jpn) -:-
12:30Reasco Gonzalez M. E. (Ecu) - Ainitdinova G. (Kaz) -:-
14:00Bornay J. (Fra) - Defalco J. (Usa) -:-
14:00Kanev K. (Ger) - Kozarov K. (Srb) -:-

ITF WOMEN - SINGLES: W25 Denain (France), clay

13:00Janicijevic S. (Fra) - Ormaechea P. (Arg) -:-
13:00Rouvroy M. (Fra) - Galfi D. (Hun) -:-
15:00In-Albon Y. (Sui) - Rame A. (Fra) -:-
15:00Yuan Y. (Chn) - Paquet C. (Fra) -:-

ITF WOMEN - SINGLES: W25+H Figueira Da Foz (Portugal), hard

17:00Bhatia R. (Ind) - Hartono A. (Ned) -:-
17:00Ozgen P. (Tur) - Hozumi E. (Jpn) -:-
18:00Kobori M. (Jpn) - Miyazaki L. (Jpn) -:-
18:30Jorge F. (Por) - Gutierrez C. M. (Esp) -:-
18:30Shimizu A. (Jpn) - Hobgarski K. (Ger) -:-
19:30Ponchet J. (Fra) - Tikhonova A. (Rus) -:-
20:30Cengiz B. (Tur) - Andrianjafitrimo T. (Fra) -:-
20:30Hontama M. (Jpn) - Koval V. (Rus) -:-

ITF WOMEN - SINGLES: W25 Jonkoping (Sweden), clay

13:15Astakhova D. (Rus) - Ferrando C. (Ita) -:-
15:00Bronzetti L. (Ita) - Rosatello C. (Ita) -:-

ITF WOMEN - SINGLES: W25 Madrid 2 (Spain), hard

12:00Han N. (Kor) - Lazaro Garcia A. (Esp) -:-
12:00Hesse A. (Fra) - Sato H. (Jpn) -:-
12:00Masarova R. (Esp) - Stokke M. (Nor) -:-
12:00Yashina E. (Rus) - Bouzas Maneiro J. (Esp) -:-

ITF WOMEN - SINGLES: W25 Sumter, SC (USA), hard

01:30Douglas E. (Usa) - Parks A. (Usa) 0:2
01:30Perrin C. (Sui) - Duval V. (Usa) 0:2
01:30Stollar F. (Hun) - Lizarazo Y. (Col) 2:0
01:30Visscher S. J. (Ned) - Contreras Gomez F. (Mex) 0:2
18:00Contreras Gomez F. (Mex) - Stollar F. (Hun) -:-
18:00Duval V. (Usa) - Zacarias M. (Mex) -:-
18:00Hourigan P. M. (Nzl) - Parks A. (Usa) -:-

ITF WOMEN - SINGLES: W60 Stare Splavy (Czech Republic), clay

12:00Cadantu A. (Rou) - Dulgheru A. (Rou) -:-
12:00Zheng Q. (Chn) - Mrdeza T. (Cro) -:-
13:30Burillo Escorihuela I. (Esp) - Noskova L. (Cze) -:-
13:30Krunic A. (Srb) - Jani R-L. (Hun) -:-

ITF MEN - DOUBLES: M15 Antalya 24 (Turkey), clay

16:00Duda F./Pavlasek A. - Comesana F./Kestelboim M. -:-
16:00Carou I./Zukas M. - Hsu Yu H./Lee K. -:-

ITF MEN - DOUBLES: M15 Genova (Italy), clay

23:40Sorrentino L./Weis A. - Basso A./Ceppellini A. 2:0
14:30Galarza J. I./Paz J. P. - Monzon I./Otegui J. B. -:-
16:00Bertola R./Ricca G. - Sorrentino L./Weis A. -:-

ITF MEN - DOUBLES: M15 Monastir 24 (Tunisia), hard

17:00Banthia S./Kotzen A. - Hong S. C./Nam Ji S. -:-
19:00Descotte M. F./Peliwo F. - Lingua Lavallen A. L./Torres J. B. -:-

ITF MEN - DOUBLES: M25 Grasse (France), clay

19:00Added D./Riedi L. - Agamenone F./Matuszewski P. -:-

ITF MEN - DOUBLES: M25 Tulsa, OK (USA), hard

02:35Olivieri G. A./Villanueva G. - Schoolkate T./Sweeny D. 0:2
Set 2Gonzales R./Johnson H. - Kirchheimer S./Pervolarakis M. 1:0 (6:4,1:3)
Set 2Alvarez N./Merino A. - Aragone J./Barrientos N. 0:1 (3:6,2:2)
Set 2Kittay B./Redlicki Mi. - Galarneau A./Muamba N. 1:0 (7:6,0:0)
04:30Andreev A./Kirkov V. - Schoolkate T./Sweeny D. -:-

ITF WOMEN - DOUBLES: W100+H Nottingham (United Kingdom), grass

15:30Babos T./Rodionova Ar. - Niculescu M./Ruse G. -:-
18:30Raina A./Zarazua R. - Hon P./Sanders S. -:-

ITF WOMEN - DOUBLES: W15 Antalya 24 (Turkey), clay

11:00Traversi C./Velcea A. - Anil C./Vasilescu A. -:-
16:00Aney J./Rosca C. - Brunskog L./Ersoz V. -:-

ITF WOMEN - DOUBLES: W15 Monastir 24 (Tunisia), hard

17:00Biolay S./Girard E. - Aksu A./Drazic M. -:-
19:00Ainitdinova G./Sharipova S. - Wierzbowska A./Zawadzka J. -:-

ITF WOMEN - DOUBLES: W25 Denain (France), clay

16:30Danilina A./Strakhova V. - Galfi D./Ormaechea P. -:-

ITF WOMEN - DOUBLES: W25+H Figueira Da Foz (Portugal), hard

17:30Hozumi E./Omae A. - Hartono A./Miyazaki L. -:-
18:30Barnett A./Nicholls O. - Kobori M./Shimizu A. -:-
19:00Gatica B./Pereira R. - Haverlag I./Jorge F. -:-
19:00Cengiz B./Tikhonova A. - Alves C./Andrianjafitrimo T. -:-

ITF WOMEN - DOUBLES: W25 Jonkoping (Sweden), clay

16:30Cabaj A. J./Monnet C. - Ferrando C./Simion O. G. -:-

ITF WOMEN - DOUBLES: W25 Madrid 2 (Spain), hard

14:00Cavalle-Reimers Y./Cervino Ruiz C. - Lahey A./Tjandramulia O. -:-

ITF WOMEN - DOUBLES: W25 Sumter, SC (USA), hard

23:00Zamarripa A./Zamarripa M. - Contreras Gomez F./Zacarias M. 0:2
22:00Contreras Gomez F./Zacarias M. - Hourigan P. M./Sutjiadi A. -:-

ITF WOMEN - DOUBLES: W60 Stare Splavy (Czech Republic), clay

12:00Osuigwe W./Talaba G. - Havlickova L./Noskova L. WO -:-
15:00Anshba A./Detiuc A. - Bondar A./Zimmermann K. -:-
16:30Grammatikopoulou V./Hogenkamp R. - Havlickova L./Noskova L. -:-

TEAMS - MEN: Davis Cup - Group III (World)

12:00Georgia - Cyprus -:-
12:00Ireland - Malta -:-
12:00Monaco - Luxembourg -:-

TEAMS - WOMEN: Billie Jean King Cup - Group III (World) - Placement matches

13:00Albania W - Azerbaijan W -:-
13:00Armenia W - Nigeria W -:-
13:00Ghana W - Namibia W -:-
13:00Montenegro W - North Macedonia W -:-
13:00Zimbabwe W - Rwanda W -:-

TEAMS - WOMEN: Billie Jean King Cup - Group III (World) - Promotion

13:00Ireland W - Bosnia & Herzegovina W -:-
13:00South Africa W - Malta W -:-

REFRESH

Football | Basketball | Volleyball | Handball | Tennis | Badminton | Cricket | Baseball | More sports »

Top

m.FlashScore.info provides live tennis scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than FlashScore.info website for technical reasons.