REFRESH

Handball » Today » All Games

FRANCE: Starligue

22:00Nimes - Istres -:-

SPAIN: Liga ASOBAL

14:00Ademar - Barcelona 31:36

AUSTRIA: HLA - Play Offs

22:20Alpla Hard - Krems -:-

BELGIUM: Division 1 - Winners stage

22:15Izegem - Eynatten-Raeren -:-
22:15Kortrijk - Houthalen -:-
22:15Sasja KV - Eupen -:-

CROATIA: 1. HRL Women

18:30Bjelovar W - Trogir W 34:26
1st HalfLok. Zagreb W - Umag W 20:6
1st HalfSesvete W - Dalmatinka W 14:16
1st HalfOsijek W - Dugo Selo W 2:2
21:00PostponedTresnjevka W - Zelina W -:-
21:00Zrinski W - Split 2010 W -:-

CZECH REPUBLIC: Extraliga - Play Offs

1st HalfZubri - Dukla Prague 2:2

DENMARK: Bambusa Kvindeligaen Women - Play Offs

16:00Viborg W - Herning-Ikast W 24:23
18:00Esbjerg W - Odense W 35:28

EUROPE: European League - Play Offs

18:00SC Magdeburg - Nexe 34:29
20:30Wisla Plock - Benfica -:-

EUROPE: European Cup

17:00Minaur Baia Mare (Rou) - Naerbo (Nor) 26:27

FRANCE: Proligue - Promotion - Play Offs

1st HalfNice - Selestat 0:0
21:00Pontault - Dijon -:-

GERMANY: 2. Bundesliga

18:00Rostock - Huttenberg 32:29
21:00Emsdetten - Hamm-Westfalen -:-
21:00Ferndorf - Bietigheim-Metterzimmern -:-
21:30Eisenach - Elbflorenz -:-
21:30Grosswallstadt - Essen -:-

GERMANY: DHB Pokal Women

17:00Oldenburg W - Buxtehuder SV W 28:26
1st HalfThuringer W - Bietigheim W 11:14

HUNGARY: NB I

15:00Komloi - Balatonfuredi 33:35
16:05Telekom Veszprem - Tatabanya 37:28
2nd HalfKecskemeti TE - Csurgoi 20:19

HUNGARY: Hungarian Cup Women

17:45Ferencvaros W - Siofok KC W 25:24
20:15Gyor W - Dunaujvarosi W -:-

ICELAND: Olis Deildin - Play Offs

1st HalfIBV Vestmannaeyjar - Valur 0:0

LATVIA: SynotTip Virsliga - Play Offs

18:00ASK/LSPA - Dobeles Tenax 24:39

LITHUANIA: Lietuvos Lyga - Play Offs

18:00Granitas Kaunas - Sviesa -:-

MONTENEGRO: Prva liga

18:30Rudar - Jedinstvo -:-
19:30Buducnost - Komovi -:-

NETHERLANDS: Eredivisie

21:00BFC - GHV -:-
21:00Houten - Aalsmeer 2 -:-
22:00Feyenoord - EHC -:-
22:00Havas - Arnhem -:-
22:00KRAS/Volendam 2 - Emmen -:-
23:00Hercules - Waalwijk -:-

NETHERLANDS: HandbalNL League

22:00Aalsmeer - Limburg Lions -:-
22:00Hurry-Up - Bevo HC -:-
22:00KRAS/Volendam - Quintus -:-

NORTH MACEDONIA: Superleague - Losers stage

19:00CancelledStruga - Met. Skopje -:-
21:00Radovis - Prilep -:-
21:00Tinex Prolet Skopje - Skopje 2020 -:-

NORTH MACEDONIA: Superleague - Winners stage

21:00Ohrid - Eurofarm Pelister 2 -:-

NORTH MACEDONIA: Superleague Women - Losers stage

20:00Gevgelija W - Spartak W -:-

NORTH MACEDONIA: Superleague Women - Winners stage

17:00Vardar SCJS W - Cair W 31:28
20:00Gjorche Petrov W - Metalurg Skopje W -:-

NORWAY: REMA 1000-ligaen women - Play Offs

21:15Storhamar W - Kristiansand W -:-

POLAND: I Liga - Promotion Group

17:00Lodz - Koscierzyna 32:24
19:00Oborniki Slaskie - Olimpia Piekary -:-

POLAND: Polish Cup Women

18:00Zaglebie W - Kobierzyce W 21:23

PORTUGAL: Andebol 1

00:00Aguas Santas - Porto 18:34
18:00Belenenses - Avanca 31:26
2nd HalfXico Andebol - Gaia 16:22
20:00Madeira - Sanjoanense -:-
21:00Vitoria - ABC Braga -:-
22:00Povoa - Boa Hora -:-

PORTUGAL: 1a Divisao Women

18:30Benfica W - CS Madeira W -:-
19:00Barros W - CALE W -:-
20:00Juvelis W - Maiastars W -:-
20:00Porto Salvo W - Madeira SAD W -:-
21:00Alavarium W - CJ Almeida Garrett W -:-
21:00Alpendorada W - Uminho W -:-
21:00Sao Pedro Sul W - Colegio de Gaia W -:-

RUSSIA: Superleague - 5th-8th places

14:00Dinamo Astrakhan - Akbuzat 32:30
18:00Taganrog - Saratov 29:35

RUSSIA: Superleague - Play Offs

14:00Perm - St. Petersburg 23:32
17:00Chekhovskiye Medvedi - CSKA Moscow 27:21

RUSSIA: Superleague Women - 5th-8th places

17:00Astrahanochka W - Krasnodar W 24:24

SERBIA: Superliga - Winners stage

1st HalfRadnicki - Metaloplastika 1:1

SLOVAKIA: Extraliga - 5th-8th places

1st HalfSKP Bratislava - Modra 0:0

SLOVENIA: 1.A DRL Women - 13th-16th places

20:00Branik W - Sava Kranj W 0:10
22:00Logatec W - Vrhnika W -:-

SLOVENIA: 1.A DRL Women - 5th-8th places

22:00Veplas Velenje W - Aklimat Ptuj W -:-

SLOVENIA: 1.A DRL Women - 9th-12th places

16:30PostponedOlimpija W - Zalec W -:-
1st HalfKoper W - Casino Izola W 2:2

SLOVENIA: 1.A DRL Women - Championship Group

20:00Krka W - Celje W -:-

SPAIN: Division de Honor Plata - Losers stage

21:00Ciudad Real - Alcobendas -:-
21:00Cordoba - Zamora -:-
21:00Esplugues - Balonmano Soria -:-
21:00Sarria - Villa de Aranda -:-
22:30Sant Quirze - Teucro -:-

SPAIN: Division de Honor Plata - Winners stage

21:00Barcelona II - Novas -:-
21:00Eivissa - Quabit Guadalajara -:-
21:00Horneo Alicante - Amenabar -:-
21:00Malaga - Burgos -:-
21:00Puerto Sagunto - Cisne -:-

SPAIN: Division de Honor Women

23:00Malaga W - La Calzada W 23:22
20:30Sant Quirze W - Lanzarote Zonzamas W -:-
21:00Aula Valladolid W - Zuazo Barakaldo W -:-
21:00Gran Canaria W - Bera Bera W -:-
21:00Morvedre W - Elche-Mustang W -:-
21:00Porrino W - BM Granollers W -:-
21:00Tenerife W - Guardes W -:-

TURKEY: Superlig Women

15:30Konyaalti W - Uskudar W 38:25
16:00Anadolu Uni. W - Tekirdag W 33:33
17:30Izmir BSB W - Yalikavak W 26:27
18:00Ant. Anadolu W - Ego Spor W -:-

REFRESH

Football | Basketball | Volleyball | Handball | Tennis | Badminton | Cricket | Baseball | More sports »

Top

m.Flashscore.info provides live handball scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than Flashscore.info website for technical reasons.