Enjoy the full Flashscore experience: Website | Android | iOS
Handball » Today » All Games
EUROPE: World Championship - Qualification - Second stage
Half TimeEstonia - Iceland 13:18AUSTRIA: WHA Women - Play Offs
22:20Hypo NO W - Stockerau W -:-BOSNIA AND HERZEGOVINA: Premijer Liga
22:00Capljina - Maglaj -:-22:00Gorazde - Sloboda Tuzla -:-
22:00Gracanica - Vogosca -:-
22:00Izvidac - Konjuh Zivinice -:-
22:00Krivaja - Sloga Doboj -:-
22:00Leotar - Hercegovina -:-
BULGARIA: A RHG - Play Offs
16:00Osam Lovech - Fregata Burgas 32:2918:00Shumen - Lokomotiv Gorna -:-
CROATIA: 1. HRL Women
19:00Dugo Selo W - ZARK Split W 10:022:00Rudar Labin W - Osijek W -:-
CZECH REPUBLIC: Extraliga Women
17:00Pisek W - Slavia Prague W 29:2218:00Lazne Kynzvart W - Most W 20:25
DENMARK: Kvindeligaen Women - Play Offs
16:00Esbjerg W - Herning-Ikast W 35:24DENMARK: Kvindeligaen Women - Relegation
17:00Bjerringbro W - Holstebro W 38:30EUROPE: Golden League - Norway
15:45Croatia - Argentina 20:192nd HalfNorway - Denmark 31:33
EUROPE: European League Women - Play Offs
17:00Bistrita W - Dunarea Braila W 37:2620:00Storhamar W - Nantes W -:-
EUROPE: MOL Liga Women - Placement Group
1st HalfSala W - Dunajska Streda W 6:5EUROPE: MOL Liga Women - Play Out
1st HalfPlzen W - Poruba W 1:120:00Olomouc W - Zlin W -:-
GERMANY: 1. Bundesliga Women
20:00Bietigheim W - Oldenburg W -:-20:00Neckarsulmer W - Bad Wildungen W -:-
20:00Zwickau W - Buxtehuder SV W -:-
21:00Halle-Neustadt W - BVB Dortmund W -:-
21:00Thuringer W - Blomberg-Lippe W -:-
21:30Metzingen W - Bensheim-Auerbach W -:-
GERMANY: 2. Bundesliga Women
20:00Waiblingen W - Grobenzell W -:-20:30Werder Bremen W - Mainz W -:-
21:00HSG Freiburg W - Rodertal W -:-
21:00Rosengarten-Buchholz W - TuS Lintfort W -:-
21:30Nurtingen W - Kurpfalz Baren Ketsch W -:-
HUNGARY: NB I Women
Half TimeBudaors W - Alba Fehervar W 17:161st HalfKisvardai KC W - Vasas W 6:5
1st HalfGyor W - Ferencvaros W 11:9
20:00Kozarmisleny W - DVSC Schaeffler W -:-
20:00Vaci W - Dunaujvarosi W -:-
ISRAEL: Division 1 - Play Offs
18:00Maccabi Le Zion - Ramat Hasharon -:-JAPAN: JHL
07:00Daido - Earth Friends BM 39:30JAPAN: JHL Women
08:00Kagawa Bank W - Mie Violet Uris W 28:2908:30Omron Yamaga W - Hokkoku Bank W 19:29
09:00Hiroshima Maple Reds W - Sony Semiconductor Manufacturing W 23:27
09:00Osaka Lovvits W - Prestige International Aranmare W 23:28
09:30HC Nagoya W - The Terrace Hotels W 27:22
LUXEMBOURG: AXA League - Relegation Group
22:15Mersch - Bieles -:-22:15Rumelange - Schifflange -:-
22:15Standard - Museldall -:-
LUXEMBOURG: AXA League - Winners stage
22:15Berchem - Differdange -:-22:15Dudelange - Esch -:-
22:15Kaerjeng - Diekirch -:-
NETHERLANDS: Eredivisie
21:00BFC - Vrone/Berdos -:-21:00Dynamico - PSV Handbal -:-
21:00Tachos - EHC -:-
22:45Hercules - Arnhem -:-
22:50Emmen - Watersley -:-
NETHERLANDS: Eredivisie Women - Losers stage
21:00E&O W - KRAS/Volendam W -:-21:00PSV Handbal W - Boer'n Trots Kaas W -:-
NETHERLANDS: Eredivisie Women - Winners stage
21:00Kwiek W - Venlo W -:-21:00Quintus W - VOC Amsterdam W -:-
21:00Vlug en Lenig W - Veneco Velo W -:-
21:00Westfriesland SEW W - JuRo Unirek W -:-
NORTH MACEDONIA: Superleague Women
14:00Astibo W - Despina W 21:3114:00Gevgelija W - Cair W 16:58
14:30Vardar SCJS W - Spartak W 45:36
15:00Ovce Pole W - ZRK Skopje W 26:26
POLAND: Superliga - Losers stage
20:00Gwardia Opole - Unia Tarnow -:-POLAND: Central League
16:00ZPRP Kielce - Szczecin 25:3317:00Legnica - Slask Wroclaw 26:29
17:10Stal Gorzow - Lodz 36:33
POLAND: I Liga
17:00Jeziorak - Sambor Tczew 30:3218:00Bydgoszcz - Gryfino -:-
19:00Olsztyn - Oborniki -:-
19:00Zielona Gora - Oborniki Slaskie -:-
21:30Swiebodzin - Zagiew Dzierzoniow -:-
POLAND: Superliga Women - Winners stage
18:00Koszalin W - Zaglebie W 29:35POLAND: Central League Women
19:00AZS Poznan W - Sambor Tczew W -:-19:00Jelenia Gora W - Sosnica Gliwice W -:-
19:00Pogon Szczecin W - Legnica W -:-
19:00Radom W - SPR Gdynia W -:-
21:00Zory W - Ruch Chorzow W -:-
POLAND: I Liga Women
17:00SMS ZPRP Plock W - Bukowsko Dopiewski W -:-18:00Kobierzyce II W - Swiebodzice W -:-
18:30Rzeszow W - San Jaroslaw W -:-
20:00Krapkowice W - Zgoda Ruda Slaska W -:-
20:15Slask Wroclaw W - Grunwald Ruda Slaska W -:-
PORTUGAL: 1a Divisao Women - Winners stage
19:45Benfica W - Colegio de Gaia W -:-21:00CJ Almeida Garrett W - ABC Braga W -:-
ROMANIA: Liga Nationala Women
14:00Mioveni W - Stiinta Bucharest W 25:2217:00CSM Bucuresti W - Targu Jiu W 30:27
2nd HalfMagura Cisnadiei W - Zalau W 21:15
RUSSIA: Superleague Women - 5th-8th places
17:30Krasnodar W - Zvenigorod W 32:29RUSSIA: Superleague Women - Play Offs
16:00CSKA Moscow W - Astrahanochka W 30:21SERBIA: Superliga Women - Play Offs
21:00Crvena zvezda W - Zeleznicar W -:-21:00Jagodina W - Medicinar Sabac W -:-
SLOVENIA: 1.A DRL Women - 5th-8th places
22:00Krka W - Veplas Velenje W -:-SLOVENIA: 1.A DRL Women - Winners stage
21:00Ajdovscina W - Celje W -:-SPAIN: Copa de la Reina Women
18:30BM Granollers W - Aula Valladolid W -:-21:45Bera Bera W - Malaga W -:-
SWEDEN: Handbollsligan Women - Play Offs
16:00Savehof W - Skara W 41:2416:00Skuru W - Onnereds W 25:21
SWITZERLAND: SPL Women - Relegation
1st HalfRotweiss Thun W - Herzogenbuchsee W 15:1821:30Stans W - Aargau Ost W -:-
TURKEY: Superlig Women - 5th-8th places
14:00Gorele W - Izmir BSB W 37:3117:00Uskudar W - Bursa BB W 29:39
TURKEY: Superlig Women - Play Offs
18:00Yalikavak W - Kastamonu W -:-UKRAINE: Superleague - Losers stage
11:00SKA Lviv - CSKA Kiev 26:3613:45Karpaty Uzhgorod - Khmelnitsky 27:31
UKRAINE: Superleague - Winners stage
15:45Izmayil - Motor Zaporozhye 23:4717:45Donbas Mariupol - Odessa 27:30
WORLD: Friendly International
Half TimeFrance - USA 19:15Football | Basketball | Volleyball | Handball | Tennis | Badminton | Cricket | Baseball | More sports »
m.Flashscore.info provides live handball scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than Flashscore.info website for technical reasons.