REFRESH

Basketball » Today » All Games

AFRICA: Africa Champions Cup Women

15:30Ferroviario Maputo W - Forces Armees Police W -:-
17:45MFM Queens W - Energie BBC W -:-
20:00Sporting Alexandria W - Inter Clube W -:-
22:15Al Ahly W - I.N.S.S. W -:-

ARGENTINA: Liga A

04:00Argentino - Quimsa -:-
04:00Penarol - Weber Bahia -:-
04:30Regatas - Instituto de Cordoba -:-

ASIA: ABL

11:00Formosa Dreamers - Fubon Braves -:-

ASIA: Southeast Asian Games

11:45Cambodia - Indonesia -:-
14:00Thailand - Malaysia -:-
16:15Myanmar - Philippines -:-

AUSTRALIA: NBL

10:30Melbourne United - Adelaide -:-
13:00Brisbane Bullets - Illawarra Hawks -:-

AUSTRALIA: WNBL Women

12:05Southside W - Melbourne Boomers W -:-

AUSTRIA: Superliga

20:30Kapfenberg Bulls - Oberwart Gunners -:-
20:30Wels - Vienna Basket -:-
23:00Traiskirchen Lions - Klosterneuburg Dukes -:-

AUSTRIA: Zweite Liga

20:00Mistelbach - Mattersburg -:-
21:00BBC Nord - Worthersee Piraten -:-
21:00Celovec - Wagram -:-
21:00Jennersdorf - Salzburg -:-
21:30Dornbirn Lions - Raiders Tirol -:-

AUSTRIA: Superliga Women

23:00Vienna United W - Linz-Enns W 80:64

BELARUS: Premier League - Losers stage

13:30Prinemanye - SDUSHOR Minsk -:-
16:00Gomel - Brest -:-

BELARUS: Premier League - Winners stage

16:00Tsmoki Minsk 2 - Grodno -:-

BELGIUM: EuroMillions Basketball League

23:00Antwerp Giants - Limburg 101:90
23:30Basic-Fit Brussels - Okapi Aalstar 89:75
23:30Liege - Belfius Mons 53:90
23:30Mechelen - Leuven Bears 63:73
23:30Oostende - Spirou Charleroi -:-

BELGIUM: Top Division Women

23:30Antwerp W - Namur W -:-
23:30Mechelen W - Sint-Katelijne-Waver W -:-
23:30Pepinster W - Braine W -:-
23:45Charleroi W - Lummen W -:-
00:00Phantoms W - Liege W -:-

BOSNIA AND HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH

20:00Leotar Trebinje - Promo -:-
21:00Bratunac - Zrinjski Mostar -:-
22:00Sloboda - Capljina Lasta -:-
22:00Spars Sarajevo - Mrkonjic Grad -:-
22:00Vogosca Sarajevo - Siroki Brijeg -:-

BRAZIL: NBB

03:00Cearense - Brasilia -:-
04:10Sao Jose - Minas -:-
19:45Franca - Flamengo -:-

BULGARIA: NBL

20:00Spartak Pleven - Rilski Sportist -:-
20:00Yambol - Academic Bultex -:-

CHILE: LNB

04:15CD Puerto Varas - Las Animas -:-

CHINA: CBA

15:35Guangzhou - Liaoning -:-
15:35Qingdao - Guangdong -:-
15:35Shanxi Zhongyu - Sichuan -:-

CHINA: WCBA Women

15:30Guangdong W - Xinjiang W -:-
15:30Heilongjiang W - Beijing W -:-
15:30Henan W - Shandong W -:-
15:30Inner Mongolia W - Shanxi Xing Rui W -:-
15:30Jiangsu Phoenix W - Fujian W -:-
15:30Shaanxi Tianze W - Bayi Kilin W -:-
15:30Shanghai W - Sichuan W -:-
15:30Tianjin W - Wuhan W -:-
15:30Zhejiang Golden Bulls W - Hebei W -:-

CROATIA: Premijer liga

21:00GKK Sibenka - Osijek -:-
21:00Gorica - Dubrava -:-
21:00Skrljevo - Cibona -:-
22:00Sonik Puntamika - Split -:-

CYPRUS: Division A

18:00Apop Paphou - Keravnos -:-

CZECH REPUBLIC: NBL

20:00Svitavy - Decin -:-
20:30Pardubice - Nymburk -:-
20:30USK Prague - NH Ostrava -:-
21:00Hradec Kralove - Olomoucko -:-
21:00Opava - Kolin -:-

CZECH REPUBLIC: ZBL Women

18:30KP Brno W - Hradec Kralove W -:-
19:00USK Prague W - Zabiny Brno W -:-
20:30Trutnov W - Slavia Prague W -:-

DENMARK: Basketligaen

17:30Amager - Horsens -:-

DENMARK: Dameligaen Women - First stage

20:00Amager W - Horsholm W -:-

EUROPE: Euroleague

23:30Panathinaikos - Olympiacos 99:93ot
00:00Baskonia - Anadolu Efes 77:102

EUROPE: EWBL Women

23:15Ostrava W - Novosibirsk W 73:86
15:30Novosibirsk W - Young Angels Kosice W -:-
16:00Tsmoki Minsk W - Kibirkstis Vilnius W -:-
17:45Rostov W - Ostrava W -:-
18:30Astana W - Olimpia Grodno W -:-

EUROPE: Latvia-Estonian League

19:00Rapla - Latvijas Universitate -:-
19:00VEF Riga - TAL TECH -:-

EUROPE: ABA League

23:00Mega Bemax - Partizan 77:98
21:00Buducnost - Cedevita Olimpija -:-
23:00KK Krka Novo mesto - Mornar Bar -:-

EUROPE: WBBL Women

14:00TTT Riga W - Tartu University/Kalev W -:-
19:00G4S Noorteliiga W - Daugavpils W -:-

FINLAND: Korisliiga

19:00Salon Vilpas - BC Nokia -:-
19:00UU-Korihait Uusikaupunki - Lahti Basketball -:-
20:00Pyrinto Tampere - KTP Kotka Basket -:-

FINLAND: Korisliiga Women

16:00Lappeenranta W - PeKa W -:-
17:00Torpan Pojat Helsinki W - Forssan Alku W -:-
17:00Vimpelin Veto W - Tapiolan Honka W -:-
19:00Espoo Team W - HBA W -:-
19:00Kouvottaret W - HyPo W -:-

FRANCE: LNB

23:00Le Portel - Le Mans 76:85
23:00Roanne - Boulazac 83:68
23:00Cholet - Chalons-Reims -:-
23:00Elan Bearnais - Monaco -:-
23:00JL Bourg - Dijon -:-
23:00Limoges - Chalon/Saone -:-
23:00Orleans - Gravelines-Dunkerque -:-
23:30Strasbourg - Nanterre -:-

FRANCE: Pro B

23:00Aix Maurienne - Antibes 81:82
23:00Lille - Vichy-Clermont 69:79
23:00St. Chamond - Denain-Voltaire 82:80
23:30Evreux - Fos-sur-Mer 90:86
23:30Rouen - Nantes 83:78
23:00Ada Blois - Quimper -:-
23:00Poitiers - Nancy -:-
23:00Souffelweyersheim - Saint Quentin -:-

FRANCE: LFB Women

23:00Bourges W - Landerneau Bretagne W -:-
23:00Charnay Bourgogne Sud W - ESB Lille W -:-
23:00Tarbes GB W - Lattes Montpellier W -:-

GEORGIA: Superleague

13:45Mgzavrebi Tbilisi - Dinamo Tbilisi -:-
16:00Titebi - Cactus Tbilisi -:-
18:00Tskhum-Apkhazeti - TSU Hyunda -:-

GERMANY: BBL

23:30Basketball Braunschweig - Hamburg 94:97
21:00Giessen - s.Oliver Wurzburg -:-
23:30Bonn - Mitteldeutscher -:-
23:30Crailsheim Merlins - Frankfurt -:-
23:30Vechta - Ludwigsburg -:-

GERMANY: Pro A

22:00Kirchheim - Ehingen -:-
22:00Phoenix Hagen - Heidelberg -:-
22:30Artland - Trier -:-
22:30PS Karlsruhe - Rostock -:-
23:00Tubingen - Nurnberger -:-

GERMANY: Pro B

23:00Dresden - Bernau 88:81
18:00Frankfurt 2 - Coburg -:-
22:00Dusseldorf - Wedel -:-
22:00Elchingen - TG Wurzburg -:-
22:00Hanau - OrangeAcademy -:-
22:00Oberhaching - Baunach -:-
22:30Iserlohn - Oldenburg Juniors -:-
22:30Itzehoe - RSV Eintracht -:-
22:30Munster - Bochum -:-

GREECE: Basket League

17:30Kolossos Rhodes - Iraklis -:-
17:30PAOK - AEK Athens -:-
17:45Ionikos - Peristeri -:-
17:45Larisa - Rethymno -:-
19:45Promitheas - Lavrio -:-

GREECE: A2

19:00Amyntas - Pagrati -:-
19:00Apollon Patras - Anatolia -:-
19:00Diagoras Driopideon - Koroivos -:-
19:00Eleftheroupoli - AS Karditsas -:-
19:00Filippos Veroi - Dafni Dafniou -:-
19:00Harilaos Trikoupis - AO Triton -:-
19:00Oiakas Nafpliou - Psychikou -:-
19:00Olympiacos B - Agriniou -:-

HUNGARY: NB I. A

21:00OSE Lions - Alba Fehervar -:-
22:00DEAC - Szombathely -:-
22:00Zalakeramia - Kormend -:-

HUNGARY: NB I. A Women

18:00PINKK-Pecsi W - PEAC-Pecs W -:-
18:00Ujbuda BEAC W - ZTE NKK W -:-
21:00TFSE-MTK W - Vasas Csata W -:-
21:00UNI Gyor W - NKE-Csata W -:-

IRELAND: SuperLeague

22:30Belfast - DCU Saints -:-
23:15KCYMS - Moycullen -:-
23:30Maree - Dublin -:-
23:30Tralee Warriors - Neptune -:-
23:45Templeogue - Eanna -:-

ISRAEL: Super League

20:00Nes Ziona - Maccabi Rishon -:-
22:00Hapoel M. Jerusalem - Gilboa Galil -:-

ITALY: Lega A

23:30Fortitudo Bologna - Trento -:-

ITALY: A2 East

23:30Urania Milano - Roseto -:-

JAPAN: B.League

09:05Akita - Alvark -:-
09:05Shiga - SeaHorses Mikawa -:-
10:05Hokkaido - NeoPhoenix -:-
10:05Niigata - Yokohama -:-
10:05Utsunomiya Brex - Diamond Dolphins -:-
13:05Brave Thunders - Ryukyu -:-
13:05Kyoto - Osaka -:-
13:05Toyama - Chiba -:-

KAZAKHSTAN: National League

17:00Kokshetau - Tobol Kostanay -:-

KOSOVO: Superliga

20:00Lipjani - Feronikeli -:-
22:00Bashkimi - Peja -:-

LITHUANIA: LKL

19:00Juventus - Siauliai -:-
19:00Neptunas - Nevezis -:-
20:00CBet - Lietkabelis -:-

LITHUANIA: NKL

18:00Gargzdu - Palanga -:-
18:00Mazeikiai - Delikatesas Joniskis -:-
18:00Perlas - Ezerunas -:-
18:00Silales Lusis - Zalgiris Kaunas 2 -:-
18:00Suduva-Mantinga - Jonavos Sintek -:-
18:00Taurages Krepsinio - Klaipedos Neptunas -:-
21:30Sakiai Vytis - Silute -:-

MEXICO: LNBP

06:00Laguneros - San Luis -:-
07:00Libertadores - Astros -:-

MONTENEGRO: Prva A Liga

21:00Danilovgrad - Zeta -:-

NETHERLANDS: DBL

22:30Donar Groningen - BAL Weert -:-
23:00Amsterdam - Leiden -:-
23:00Den Bosch - Leeuwarden -:-

NORTH MACEDONIA: Superleague

20:00FMP Akademija - MZT Skopje 2 -:-
20:00MZT Skopje - Vardar -:-
20:30Rabotnicki - Kozuv -:-
21:00Kumanovo - Euro Nickel -:-
21:00Pelister - Gostivar -:-

NORWAY: BLNO

17:30Nidaros Jets - Froya -:-
21:00Gimle - Asker -:-

NORWAY: Kvinneligaen Women

18:00Bergen W - Hoybraten W -:-

POLAND: Energa Basket Liga

23:15Ostrow Wielkopolski - Slask Wroclaw 80:100
20:30Lublin - Anwil Wloclawek -:-
22:30Bydgoszcz - Spojnia Stargard -:-

POLAND: 1. Liga

20:00Nysa Klodzko - WKK Wroclaw -:-
21:00Czarni Slupsk - Leszno -:-
21:00Kotwica Kolobrzeg - Pogon Prudnik -:-
21:00Ksiezak Lowicz - Krosno -:-
21:00Poznan - Poli. Opolska -:-

POLAND: Energa Basket Liga Women

18:00Lublin W - Sleza Wroclaw W -:-
20:00Politech. Gdanska W - Wisla Can-Pack W -:-
20:00Uniw. Gdanski W - Artego Bydgoszcz W -:-
22:00Polkowice W - Torun W -:-

PORTUGAL: LPB

19:00Benfica - CAB Madeira -:-
20:00Terceira - Barreirense -:-
22:00Lusitania - Maia -:-

QATAR: QBL

18:15Al Arabi - Al Khor -:-
20:30Al Sadd - Al Ahli -:-

ROMANIA: Divizia A - First stage

19:00Dinamo Bucharest - CSM Oradea -:-
19:00Miercurea Ciuc - Athletic Constanta -:-

ROMANIA: Liga National Women - First stage

15:30Rapid Bucuresti W - Sfantu Gheorghe W -:-
18:00Municipal Targoviste W - Olimpia Brasov W -:-
20:00Phoenix Constanta W - CSBT Alexandria W -:-
20:00Satu Mare W - CSM Oradea W -:-

RUSSIA: VTB United League

13:00Astana - Nizhny Novgorod -:-
18:00Lokomotiv Kuban - Saratov -:-
19:00Unics Kazan - Zielona Gora -:-

SERBIA: First League

16:00Mladost Admiral - OKK Beograd -:-
21:00Zlatibor Cajetina - Napredak Aleksinac -:-
22:00Borac - Kolubara -:-
22:00Sloboda - OKK Novi Pazar -:-
23:00KK Dunav - Vrsac -:-
23:30Tamis Petrohemija - KK Metalac -:-

SLOVAKIA: Extraliga

21:00Levice - BK Svit -:-
21:00Spisska Nova Ves - BC Prievidza -:-

SLOVAKIA: Extraliga Women

21:00Banska Bystrica W - Samorin W -:-
21:00Piestanske Cajky W - Ruzomberok W -:-

SLOVENIA: Liga Nova KBM

22:00Sencur - Helios Domzale -:-
22:00Tajfun Sentjur - Polzela -:-

SLOVENIA: 1. SKL Women

23:15Ilirija W - Konjice W 76:67
18:30Maribor W - ZKK Domzale W -:-
20:00Jezica W - Grosuplje W -:-

SOUTH KOREA: KBL

10:00Goyang - LG Sakers -:-
12:00Incheon - Seoul Knights -:-
12:00Wonju DB - KCC Egis -:-

SOUTH KOREA: WKBL Women

12:00S-Birds W - KEB Hanabank W -:-

SPAIN: ACB

21:00Fuenlabrada - Valencia -:-
21:00Tenerife - Murcia -:-
23:30Bilbao - MoraBanc Andorra -:-
23:30Unicaja - Gran Canaria -:-

SPAIN: LEB Oro

23:45Alicante - Valladolid 77:81
OvertimeCastello - Gipuzkoa 86:84
00:00Forca Lleida - Peixegalego 82:70
21:30Oviedo - Granada -:-
22:00Breogan - Melilla -:-

SPAIN: LEB Plata

21:00Marbella - Gijon -:-
21:30Pardinyes - Villarrobledo -:-
21:30Taldea - Ponferrada -:-
22:00Basquet Girona - La Roda -:-
22:30Albacete - Barcelona B -:-
22:30Gran Canaria B - Prat Joventut -:-
23:00Algeciras - Moron -:-
23:00L'Hospitalet - Real Murcia -:-
23:00Tizona Burgos - Navarra -:-

SPAIN: Liga Femenina Women

16:00Al-Qazeres W - RPK Araski W -:-
21:15Bembibre W - Quesos El Pastor W -:-
21:30Gernika Bizkaia W - Campus Promete W -:-
23:00Cadi La Seu W - Valencia W -:-

SWEDEN: Basketligan

19:04Koping Stars - Umea -:-
19:34Sodertalje - Wetterbygden Stars -:-

SWEDEN: Superettan

16:00Hogsbo - KFUM Fryshuset -:-
17:30IK Eos - Trelleborg -:-
18:30Team4Q - Alvik -:-
19:00Norrort - AIK Basket -:-

SWEDEN: Basketligan Women

17:00Sodertalje W - Norrkoping W -:-
17:00Wetterbygden Sparks W - Lulea W -:-
19:00Hogsbo W - Alvik W -:-

SWEDEN: Basketettan Women

16:00Helsingborg W - Boras W -:-
17:30Ostersund W - KFUM Uppsala W -:-
18:00Lidingo W - Vasteras W -:-
18:30BG Lulea W - Fryshuset Basket W -:-
19:00Oskarshamn W - Lobas W -:-
20:15Blackeberg W - Djurgarden W -:-
21:00Lulea Stars W - Alvik 2 W -:-

SWITZERLAND: SB League

20:00Lausanne Basket - BBC Monthey -:-
20:30Geneva Lions - Vevey Riviera -:-
20:30PostponedNeuchatel - Fribourg Olympic -:-

SWITZERLAND: SB League Women

20:30Helios VS W - Geneve W -:-
20:30Nyon W - Winterthur W -:-
20:30Riva Basket W - BBC Troistorrents W -:-

TURKEY: Super Ligi

14:00Gaziantep - Sigortam.net ITU -:-
16:15Galatasaray - Bandirma -:-
18:30Darussafaka - Besiktas -:-
21:00Tofas - Pinar Karsiyaka -:-

TURKEY: TBL

17:00Balikesir - Manisa -:-
18:00Akhisar Belediye - Mamak Bld. -:-
18:00Fethiye Bld. - Bornova -:-
18:00Gemlik - Bandirma Kirmizi -:-
18:00Yalova Bld. - Final Spor -:-
19:00Socar Spor - Duzce Belediye -:-

TURKEY: TB2L - First stage

15:00Izmir BSB - Beylikduzu -:-
17:00Kocaeli - Ankara Kayi Genclik -:-
19:00Nazilli - Baskent Yenisehir -:-

TURKEY: KBSL Women

15:00Canik Belediye W - Izmit Belediyespor W -:-
15:00Cukurova W - Bellona Kayseri W -:-

UKRAINE: Superleague Women

16:00Berdyansk W - Frankivsk Halichina W -:-
16:00Dynamo Kyiv W - Kyiv Basket W -:-
19:00Rivne W - Odessa W -:-

UNITED KINGDOM: BBL

23:30Bristol Flyers - Sheffield Sharks 71:85
23:30Leicester Riders - Plymouth Raiders 97:79
23:30Worcester Wolves - Surrey Scorchers 93:75
23:00Surrey Scorchers - Bristol Flyers -:-
23:30London City Royals - Glasgow Rocks -:-

URUGUAY: Liga Uruguaya

03:15Aguada - Bigua -:-
03:15Nacional - Sayago -:-
04:15Trouville - Urunday -:-

USA: NBA

04:00Charlotte Hornets - Brooklyn Nets -:-
04:00Cleveland Cavaliers - Orlando Magic -:-
04:00Detroit Pistons - Indiana Pacers -:-
05:00Boston Celtics - Denver Nuggets -:-
05:00Chicago Bulls - Golden State Warriors -:-
05:00Miami Heat - Washington Wizards -:-
05:00Oklahoma City Thunder - Minnesota Timberwolves -:-
05:30Milwaukee Bucks - Los Angeles Clippers -:-
05:30San Antonio Spurs - Sacramento Kings -:-
07:30Portland Trail Blazers - Los Angeles Lakers -:-
23:00Dallas Mavericks - New Orleans Pelicans -:-

USA: NBA G League

04:00Delaware Blue Coats - Capital City Go-Go -:-
04:00Grand Rapids Drive - College Park Skyhawks -:-
04:00Lakeland Magic - Greensboro Swarm -:-
04:00Long Island Nets - Santa Cruz Warriors -:-
05:30Austin Toros Spurs - Sioux Falls Skyforce -:-

USA: NCAA

03:30Michigan - Iowa -:-
04:00Bryant University - Columbia -:-
04:00Central Michigan - UT Martin -:-
04:00Georgia Southern - Carver Bible -:-
04:00Rhode Island - Providence -:-
04:00Virginia Tech - Duke -:-
05:00Alabama - Stephen F. Austin -:-
05:00Missouri State - Miss. Valley St. -:-
05:00SE Louisiana - Southern-New O. -:-
05:00South Dakota Coyotes - Mount Marty -:-
05:00South Florida - Dartmouth -:-
05:00UTRGV - Mid-America Christian -:-
06:00Louisville - Pittsburgh -:-
06:00Montana - North Dakota -:-
06:00Pepperdine - Idaho State -:-
06:00TCU - USC -:-
07:00UC Riverside - Cal Lutheran -:-
07:35Portland State - CS Northridge -:-
21:00Baylor - Arizona -:-
21:00Butler - Florida -:-
21:00Georgia Tech - Syracuse -:-
21:00Ohio State - Penn State -:-
21:00St. John's (N.Y.) - West Virginia -:-
21:00UCF Knights - NJIT -:-
22:00Army - LIU Sharks -:-
22:00Ball State - IUPUI -:-
22:00Central Connecticut State - Maine Black Bears -:-
22:00Citadel - Carver Bible -:-
22:00Cornell - Lafayette -:-
22:00Detroit - Eastern Michigan -:-
22:00Harvard - UMass -:-
22:00Kennesaw State - Florida Intl -:-
22:00UMass Lowell - St. Francis Brooklyn -:-
22:00UMBC Retrievers - St. Francis (PA) -:-
22:00VMI - Stetson -:-
23:00Air Force - Nevada -:-
23:00Binghamton - Boston University -:-
23:00Bradley - N. Carolina A&T -:-
23:00Drexel - La Salle -:-
23:00Evansville - Miami (Ohio) -:-
23:00Fordham - Manhattan -:-
23:00Loyola Chicago - Quincy Hawks -:-
23:00Morgan State - Longwood -:-
23:00NC Wilmington - Charlotte -:-
23:00Notre Dame - Boston College -:-
23:00Ole Miss - CSU Bakersfield -:-
23:00South Carolina St - Presbyterian -:-
23:00Wake Forest - NC State -:-
23:00Western Michigan - Youngstown State -:-
23:00Wright State - Indiana State -:-
23:30Creighton - Nebraska -:-
23:30St. Bonaventure - Hofstra -:-
00:00Lamar - Rice -:-
00:00Saint Josephs - Villanova -:-
00:00Southern Miss - Southern Illinois -:-
00:00Tulsa - Arkansas State -:-
00:00UNLV - Brigham Young -:-
00:00UT Arlington - UC Santa Barbara -:-
00:00Washington State - New Mexico State -:-

REFRESH

Football | Basketball | Volleyball | Handball | Tennis | Badminton | Cricket | Baseball | More sports »

Top

m.FlashScore.info provides live basketball scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than FlashScore.info website for technical reasons.