REFRESH

Football » 01.12.2021 » All Games

ENGLAND: EPL

23:30Newcastle - Norwich 1:1
00:15Leeds - Crystal Palace 1:0
23:30Southampton - Leicester 2:2
23:30Watford - Chelsea 1:2
23:30West Ham - Brighton 1:1
23:30Wolves - Burnley 0:0
00:15Aston Villa - Manchester City 1:2
00:15Everton - Liverpool 1:4

FRANCE: Ligue 1

22:00Angers - Monaco 1:3
22:00Brest - St Etienne 1:0
22:00Metz - Montpellier 1:3
22:00Strasbourg - Bordeaux 5:2
22:00Troyes - Lorient 2:0
00:00Clermont - Lens 2:2
00:00Lyon - Reims 1:2
00:00Nantes - Marseille 0:1
00:00Paris SG - Nice 0:0
00:00Rennes - Lille 1:2

ITALY: Serie A

23:45Salernitana - Juventus 0:2
23:45Verona - Cagliari 0:0
21:30Bologna - AS Roma 1:0
21:30Inter - Spezia 2:0
23:45Genoa - AC Milan 0:3
23:45Sassuolo - Napoli 2:2

SPAIN: LaLiga

00:00Real Madrid - Ath Bilbao 1:0

ANGOLA: Girabola

18:00Bravos do Maquis - Petro Atletico 2:3
18:00C.R.D. Libolo - Primeiro de Agosto 0:1
18:30Sporting de Cabinda - Sagrada 1:2
19:00PostponedWiliete - Interclube -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00San Lorenzo - Sarmiento Junin 1:0
02:15Boca Juniors - Newells Old Boys 0:0
04:30Banfield - Independiente 4:1

ARMENIA: VBET Premier League

16:00Noah - Noravank 2:1

ARMENIA: First League

14:00Ararat-Armenia 2 - Urartu 2 0:0
14:30PostponedShirak Gyumri - BKMA 2 -:-

ASIA: AFF Suzuki Cup - Qualification

13:00Brunei - East Timor WO -:-

AUSTRALIA: FFA Cup

12:30Wollongong Wolves - Central Coast Mariners 1:2
13:00Adelaide City - Melbourne Victory 0:1
13:00Hume City - Melbourne City 0:1

AUSTRIA: Bundesliga

22:00Altach - Sturm Graz 0:1

AZERBAIJAN: First Division

14:00Kapaz - Zira 2 2:2
14:00Keshla 2 - Turan 1:1
14:00Neftci Baku 2 - Sabail 2 2:1

BAHRAIN: Bahrain Cup - Fourth stage

19:00Al-Budaiya - Al-Ahli Manama 0:0
19:00Al-Hala - Al-Muharraq 0:2
19:00PostponedAl-Hidd - Al Khalidiyah -:-
19:00Bahrain SC - Malkia 1:0
19:00East Riffa - Sitra 0:0

BELGIUM: Second Amateur Division Group VFV A

23:00Ronse - Lokeren-Temse 1:2

BELGIUM: Belgian Cup

23:45Seraing - Anderlecht 3:4pen
21:00Eupen - Waregem 3:2aet
21:45Westerlo - Leuven 2:3
23:00Lommel SK - Gent 0:2
23:30Kortrijk - Oostende 1:0
23:30KV Mechelen - Cercle Brugge KSV 2:1aet
23:45Genk - Club Brugge KV 3:4pen

BENIN: Ligue 1

19:00Adjidja - Coton FC 1:3
19:00ASVO - AS Sobemap 1:0
19:00Avrankou Omnisport - Pobe 0:0
19:00Ayema - Dragons 1:0
19:00Bembereke - Dynamique Djougou 1:0
19:00Damissa - Real Sport 0:0
19:00Dynamo Abomey - Soleil 2:1
19:00Dynamo Parakou - Takunnin 2:4
19:00Energie Sports - Espoir 0:1
19:00Pantheres - Buffles du Borgou 1:2
19:00Police - ASPAC 0:0
19:00Requins - Eternel 1:1
19:00Tonnerre - Dadje 0:2

BOLIVIA: Division Profesional

23:45San Jose - Oriente Petrolero 0:2
04:00Blooming - Always Ready 1:2
23:00Santa Cruz - Nacional Potosi 1:1

BOTSWANA: Premier League

18:00Mogoditshane - Police XI 1:1
18:00Morupule - Gilport Lions 1:0
18:00Security Systems - Extension Gunners 0:2
18:00Sua Flamingoes - Orapa United 2:3
18:00Township Rollers - BR Highlanders 5:0

BRAZIL: Serie A

02:00Juventude - Bragantino 1:0
03:00Flamengo RJ - Ceara 2:1
04:00America MG - Chapecoense-SC 3:0
05:00Cuiaba - Palmeiras 1:3

BULGARIA: Parva liga

17:00Lok. Plovdiv - Cherno More 1:1
19:30Tsarsko Selo - Levski Sofia 0:1

BULGARIA: Vtora liga

16:30CSKA 1948 Sofia II - Montana 0:1
16:30Hebar - Yantra Gabrovo 2:0
16:30Litex Lovech - Botev Plovdiv II 3:0
16:30Ludogorets II - Minyor Pernik 1:1
16:30Marek - Septemvri Simitli 2:2
16:30Maritsa Plovdiv - Svoge 2:0
16:30Septemvri Sofia - Strumska Slava 2:0

BULGARIA: Third League - North-East

21:00Ustrem Donchevo - Sportist Toshevo 2:2

CHILE: Primera Division - Relegation - Play Offs

00:45Copiapo - D. Puerto Montt 2:2

CHINA: Jia League

15:30Shenyang Urban FC - Sichuan Jiuniu 1:2

CROATIA: 2. HNL

16:30Cibalia - Bijelo Brdo 1:0

CROATIA: Croatian Cup

19:00Osijek - Slaven Belupo 1:0pen
21:30D. Zagreb - Rijeka 1:3

CZECH REPUBLIC: 1. Liga

21:00Bohemians - Karvina 3:0

ENGLAND: National League

23:45Wrexham - Yeovil 0:2

ENGLAND: National League North

23:45Hereford - Kettering 3:0

ENGLAND: National League South

23:45Oxford City - Ebbsfleet 1:0
23:45Tonbridge - St. Albans 0:0
23:45Havant & W - Dulwich Hamlet 2:2

ENGLAND: NPL Premier Division

23:45PostponedAtherton - Ashton Utd -:-
23:45Morpeth - Basford 2:1
23:45PostponedNantwich - Gainsborough -:-

ENGLAND: Southern League Central Division

23:45Alvechurch - Stourbridge 5:1
23:45Biggleswade Town - Tamworth 2:2
23:45Peterborough Sports - Hednesford 4:1
23:45Stratford - Nuneaton 4:2

ENGLAND: Southern League South Division

23:30PostponedHartley Wintney - Poole -:-
23:45PostponedHarrow - Hayes & Yeading -:-
23:45Hendon - Met. Police 3:0
23:45PostponedKings Langley - Walton Casuals -:-
23:45PostponedWeston-super-Mare - Swindon S -:-
23:45Gosport - Wimborne 2:0
23:45Harrow - Farnborough 1:2
23:45PostponedTiverton - Yate Town -:-

ENGLAND: Isthmian League Premier Division

23:45Bowers & Pitsea - Cray 1:1
23:45Horsham FC - Wingate & Finchley 2:0
23:45Merstham - Bishop's Stortford 2:2
23:45Potters Bar - Carshalton 1:2

ENGLAND: EFL Trophy - Play Offs

23:00Bolton - Fleetwood 1:0
23:00Cambridge Utd - Walsall 2:0
23:00Carlisle - Lincoln 2:1pen
23:00Charlton - Aston Villa U21 2:1
23:00Forest Green - Chelsea U21 1:2pen
23:00Leyton Orient - MK Dons 0:1pen
23:00Rotherham - Port Vale 2:1pen
23:45Accrington - Wigan 1:2pen
23:45Sutton - Stevenage 1:0pen
23:45Swindon - Colchester 1:2
23:45PostponedTranmere - Harrogate -:-
23:00Sheffield Wed - Hartlepool 0:3
23:00Sunderland - Oldham 0:1
23:45Crewe - Doncaster 2:0
23:45Ipswich - Arsenal U21 2:3pen

ENGLAND: FA Cup

23:45Exeter - Bradford City 2:1

ENGLAND: FA Trophy

23:45Farsley - Stalybridge 1:0
23:45Liversedge - Lancaster 1:3
23:45Matlock - Marske 3:2
23:45Southport - Darlington 2:1pen
23:45Spennymoor - Chorley 1:0pen
23:45Whitby - Nantwich 0:1
23:45Ashton Utd - Guiseley 1:2
23:45Bradford PA - Marine 4:3pen

ENGLAND: Premier League Cup

23:00Everton U23 - Peterborough U23 0:3

ENGLAND: Premier League U18

17:00Manchester City U18 - Nottingham U18 4:1

ESTONIA: Meistriliiga

21:30Levadia - Flora 1:5

EUROPE: World Cup Women - Qualification

23:00England W - Latvia W 20:0
23:00Ireland W - Georgia W 11:0
23:00Luxembourg W - Austria W 0:8
23:30Belgium W - Poland W 4:0
00:00Spain W - Scotland W 8:0
00:10France W - Wales W 2:0
11:00Armenia W - Norway W 0:10

GERMANY: Oberliga Niedersachsen

23:00Hagen/Uthlede - Uphusen 1:0

GERMANY: Junioren Bundesliga North

19:00Hertha U19 - Cottbus U19 2:0
21:30Dresden U19 - Chemnitzer FC U19 2:0

GERMANY: Junioren Bundesliga South

21:00Bayern U19 - Augsburg U19 1:2

GIBRALTAR: National League

23:45Lincoln Red Imps - Mons Calpe 3:0

GREECE: Gamma Ethniki - Group 4

17:00Acheron Kanalaki - Diavolitsi 2:1
17:00Amvrakikos Loutrou - Panachaiki 0:3
17:00Anagennisi Arta - Tilikratis L. 2:1
17:00Nafpaktiakos - Panegialios FC 1:0
17:00Panagriniakos - Aias Gastounis 2:1
17:00PAO Varda - Ethnikos Skoulikadou 1:0

GREECE: Greek Cup

17:00Niki Volos - Panetolikos 0:1
19:00Aris - OFI Crete 3:1
19:00Levadiakos - Olympiacos Piraeus 3:2
21:00Panathinaikos - Volos 2:1
22:15AEK Athens FC - Kifisias 4:0
23:30AEL Larissa - PAOK 1:1

GUINEA: Ligue 1

20:00Kamsar - Loubha 0:1

INDIA: ISL

18:00ATK Mohun Bagan - Mumbai City 1:5

INDIA: Santosh Trophy

08:00Kerala FC - Lakshadweep 5:0
10:00Delhi - Uttarakhand 11:1
13:00Madhya Pradesh - Rajasthan 2:2
13:00Odisha - Bihar 5:0
13:30Pondicherry - Andamans & Nicobar 8:0
13:30Punjab - Haryana 2:0

INDONESIA: Liga 2 - First round

12:15Mitra Kukar - Balikpapan 0:1
12:15RANS Cilegon - PSKC Cimahi 3:0
15:15Sulut Utd - Kalteng Putra 2:0

ISRAEL: Ligat ha'Al

21:00Hapoel Jerusalem - Kiryat Shmona 0:1
21:30Maccabi Tel Aviv - Nof Hagalil 1:1
22:15H. Beer Sheva - Hapoel Tel Aviv 2:1

ITALY: Serie B

23:30L.R. Vicenza - Benevento 2:3
23:30Monza - Cosenza 4:1
23:30Pordenone - Alessandria 2:0
23:30Reggina - Ascoli 1:2
23:30Spal - Lecce 1:3
21:00Parma - Brescia 0:1
23:30Cittadella - Como 2:2

ITALY: Serie C - Group A

17:30Padova - Juventus U23 2:0

ITALY: Serie D - Group F

17:30S. N. Notaresco - Matese 1:0

ITALY: Coppa Italia Primavera

14:00AS Roma U19 - Cosenza U19 2:0
14:00Atalanta U19 - Cagliari U19 3:2pen
14:00Juventus U19 - Lazio U19 1:0
14:30Empoli U19 - Ascoli U19 4:1
17:30Fiorentina U19 - AC Milan U19 4:3
17:30Inter U19 - Sassuolo U19 0:1pen
17:30Sampdoria U19 - Torino U19 3:2aet
17:30Spal U19 - Verona U19 3:2

LIBERIA: LFA First Division

19:30PostponedBEA Mountain - LPRC Oiler -:-
19:30Freeport - Heaven Eleven 5:1
19:30MC Breweries - Nimba United 3:1
19:30Mighty Barrolle - Invincible Eleven 1:1
19:30Nimba Kwado - Sandi 1:0
19:30Watanga - LISCR FC 0:1

LIBYA: Premier League

17:00Darnes - Khaleej Sirte 0:0
17:30Abu Salim - Al-Athad 0:1
17:30Asswehly - Mahalla Tripoli 0:1
20:00PostponedAl-Ittihad - Al Ahly Tripoli -:-

MALTA: Challenge League

23:30Rabat Ajax - San Gwann 2:7

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura - Play Offs

05:00Tampico Madero - Atl. Morelia 2:2
07:05Leones Negros - Celaya 1:0

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liga

16:00Jezero - Buducnost 1:2
17:00Zeta - Rudar 2:0
18:00FK Podgorica - Iskra 0:0
19:00Mornar Bar - Decic 1:2
20:00OFK Petrovac - Sutjeska 3:0

NETHERLANDS: Eredivisie

23:00Feyenoord - Heracles 2:1

NETHERLANDS: Derde Divisie

23:00PostponedBarendrecht - SteDoCo -:-
23:00PostponedVVSB - Hoek -:-

NORTH & CENTRAL AMERICA: CONCACAF League

07:00Comunicaciones (Gtm) - Guastatoya (Gtm) 2:1

NORTHERN IRELAND: NIFL Premiership

23:45PostponedColeraine - Glentoran -:-
23:45Crusaders - Portadown 2:0
23:45Dungannon - Glenavon 0:2
23:45Larne - Cliftonville 1:1
23:45Linfield - Carrick Rangers 2:0
23:45Warrenpoint - Ballymena 1:2

NORTH MACEDONIA: Macedonian Cup

16:00Makedonija GP - Shkupi 1:0pen
16:00Shkendija - Struga 0:1pen
16:00Sileks - Bregalnica Stip 2:1pen

NORWAY: OBOS-ligaen - Promotion - Play Offs

21:00KFUM Oslo - Sogndal 1:0

NORWAY: OBOS-ligaen - Relegation

22:00Hodd - Stjordals Blink 3:2

PARAGUAY: Copa Paraguay

02:00Atl. Tembetary - Libertad Asuncion 0:2

POLAND: Division 1

21:00Chrobry Glogow - LKS Lodz 1:0
23:30R. Rzeszow - GKS Katowice 2:2

POLAND: Division 2

19:00Pogon Siedlce - Ruch Chorzow 1:1

POLAND: Polish Cup

23:45PostponedPiast Gliwice - Gornik Z. -:-
14:45Garbarnia - Lech Poznan 0:4
17:30Termalica B-B. - Rakow 0:2
20:15Arka Gdynia - Zaglebie 2:1
23:00Motor Lublin - Legia 1:2

PORTUGAL: Liga Portugal

00:15Braga - Vizela 4:1

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

19:00Valadares Gaia - Leca 0:1

ROMANIA: Romanian Cup

17:30FC Buzau - FC Voluntari 0:1
20:30Politehnica Timisoara - FC Arges 0:1pen

RWANDA: Premier League

17:00Bugesera FC - Rutsiro 0:0
17:00Espoir - Rayon Sport 2:2
17:00Etincelles - Kiyovu 0:2
17:00Etoile de L'Est - Gasogi United 1:0
17:00Gicumbi - AS Kigali 1:2
17:00Police - Marines 1:0

SAUDI ARABIA: Division 1

16:25Al Akhdoud - Hajer 2:1
18:25Al Qadisiya - Jeddah 3:0
19:15Al Wehda - Najran 0:1

SCOTLAND: Premiership

23:45Motherwell - Dundee Utd 1:0
23:45Aberdeen - Livingston 2:0
23:45Dundee FC - St Johnstone 1:0
23:45Hibernian - Rangers 0:1
23:45St. Mirren - Ross County 0:0

SCOTLAND: Challenge Cup

23:45Cove Rangers - Rangers B 5:1
23:45Hamilton - Kilmarnock 2:3
23:45Inverness - Raith 0:1pen
23:30Queen of South - Morton 2:1

SERBIA: Super Liga

21:30Crvena zvezda - FK Vozdovac 1:0

SERBIA: Prva Liga

16:00Graficar Beograd - Buducnost Dobanovci 2:2

SERBIA: Serbian Cup

16:00Rad Beograd - Napredak 1:0
16:00Radnik - Loznica 1:2
16:00TSC Backa Topola - Kolubara 2:1
17:00PostponedCrvena zvezda - Radnicki Nis -:-
19:15Dubocica - Partizan 0:1

SEYCHELLES: First Division League

17:30Northern Dynamo - St John Bosco 0:3

SLOVENIA: 2. SNL

16:00ND Gorica - Nafta 1:0
16:30Krsko - Dob 1:1

SOUTH AFRICA: Premier League

19:15Marumo Gallants - TS Galaxy 3:1

SPAIN: Tercera RFEF - Group 12

18:15PostponedSD Tenisca - CD Marino -:-

SPAIN: Tercera RFEF - Group 15

23:30Subiza - Cirbonero 1:0

SPAIN: Copa del Rey

23:00Racing Rioja - Cartagena 0:2
23:00Teruel - Alcorcon 0:1
23:00Union Club Ceares - Gijon 0:1
23:30Sanluqueno - Sabadell 2:0
00:00Aguilas FC - Almeria 1:2pen
00:00Albacete - Ferrol 2:1aet
00:00CD Badajoz - Alcoyano 0:3
00:00Ebro - Celta Vigo 0:5
00:00Mollerussa - Getafe 1:5
00:00Montijo - Burgos CF 0:1
19:30Mensajero - Zaragoza 0:1
21:30Bergantinos - Tudelano 2:0
22:00Algeciras - Unionistas 1:2
22:00Brea - UD Ibiza 0:2
22:00Cordoba - Sevilla 0:1aet
22:00Gimnastica Segoviana - Mallorca 0:2aet
22:00Solares - Espanyol 2:3
23:00AD San Juan - San Sebastian Reyes 1:2
23:00Alzira - Fuenlabrada 0:1
23:00Andratx - R. Oviedo 2:1
23:00Mancha - Internacional de Madrid 2:1
23:00UCAM Murcia - Dep. La Coruna 3:4aet
23:15CF Talavera - Cornella 2:0
23:30Arenteiro - SD Logrones 2:1
23:30Cacereno - Ponferradina 1:2
23:30Calahorra - Baleares 1:2pen
23:30CE Europa - Amorebieta 0:1
23:30Extremadura UD - Zamora 1:4
23:30Linares - Gimnastic 1:0pen
23:30San Fernando - Leonesa 2:3
00:00CFI Alicante - Betis 0:4
00:00Panaderia - Real Sociedad 0:4
00:00San Roque - Mirandes 0:3

SWITZERLAND: Super League

23:30Young Boys - Lugano 3:1

TAIWAN: Premier League

11:00Taipei Tatung - Taiwan Steel 1:4
12:00Hang Yuen - NTUS 3:2
14:00Taichung - Zhanyi Skywalkers 2:0
15:00Taipower - CPC 1:1

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

20:00Simba - Geita Gold 2:1

THAILAND: Thai League 2

15:00Muangkan Utd - Chiangmai FC 2:1

TURKEY: Turkish Cup

14:00Altinordu - Aksaray Bld. 1:3
14:00Rizespor - Ankaraspor 0:1
15:00Boluspor - 52 Orduspor 4:2
15:00Denizlispor - Agri 1970 3:0
15:00Samsunspor - Usakspor 4:0
16:00Adanaspor AS - Kocaelispor 1:2
16:00Karagumruk - Sariyer 2:0
18:00Alanyaspor - Osmaniyespor 6:0
20:00Kayserispor - Igdir FK 4:0
22:00Hatayspor - Eyupspor 2:1pen

UGANDA: Premier League

16:00Gadaffi - Vipers 1:3
16:00Kampala City - BUL 3:1

UKRAINE: Ukrainian Cup

21:00LNZ Cherkasy - Dnipro-1 0:2

URUGUAY: Primera Division - Clausura

23:30Fenix - Boston River 0:0

URUGUAY: Segunda Division - Play Offs

02:00CA Cerro - Defensor Sp. 1:2
04:45Central Esp. - Racing Montevideo 0:0

USA: MLS - Play Offs

04:30New England Revolution - New York City 2:3pen

VENEZUELA: Primera Division - Second stage

23:00CancelledAtl. Venezuela - Aragua -:-
01:15Hermanos Colmenares - Metropolitanos 4:0
03:30Puerto Cabello - Portuguesa 0:0
23:00Estudiantes Merida - La Guaira 4:1

WORLD: FIFA Arab Cup

23:00United Arab Emirates - Syria 2:1
14:00Algeria - Sudan 4:0
17:00Egypt - Lebanon 1:0
20:00Morocco - Palestine 4:0
23:00Saudi Arabia - Jordan 0:1

WORLD: Friendly International Women

23:00Paraguay W - Peru W 4:2
00:00Ecuador W - Argentina W 2:2
01:00Dominican Republic W - Trinidad & Tobago W 1:1
02:30Mexico W - Canada W 0:0
05:00Costa Rica W - Nicaragua W 5:2

ZAMBIA: Super League

17:00Konkola - Nkana 1:1

REFRESH

Football | Basketball | Volleyball | Handball | Tennis | Badminton | Cricket | Baseball | More sports »

Top

m.FlashScore.info provides live football scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than FlashScore.info website for technical reasons.