REFRESH

Football » 30.11.2021 » All Games

ENGLAND: EPL

23:30Newcastle - Norwich 1:1
00:15Leeds - Crystal Palace 1:0

ITALY: Serie A

21:30Atalanta - Venezia 4:0
21:30Fiorentina - Sampdoria 3:1
23:45Salernitana - Juventus 0:2
23:45Verona - Cagliari 0:0

SPAIN: LaLiga

00:00Osasuna - Elche 1:1

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00Union de Santa Fe - Atl. Tucuman 3:0
02:15Racing Club - Lanus 3:1
04:30Central Cordoba - Arsenal Sarandi 5:0
04:30Platense - Huracan 4:2
00:00San Lorenzo - Sarmiento Junin 1:0

ARGENTINA: Primera Nacional - Promotion - Play Offs

00:00Almirante Brown - Ind. Rivadavia 1:0
04:10Ferro - San Martin T. 0:1

ARGENTINA: Primera D - Promotion - Play Offs

00:00Sportivo Barracas - Puerto Nuevo 0:1

ARMENIA: VBET Premier League

14:00Alashkert - Ararat Yerevan 1:0

AZERBAIJAN: First Division

14:00Lokbatan - Sabah Baku 2 3:2
14:00Qarabag 2 - Zaqatala 1:1
14:00SumQayit 2 - MOIK Baku 0:3

BELGIUM: Belgian Cup

23:45Seraing - Anderlecht 3:4pen

BELGIUM: Pro League U21

23:00Beerschot VA U21 - Mouscron U21 2:2
23:00Leuven U21 - Anderlecht U21 0:2
23:00Mechelen U21 - Charleroi U21 1:1
23:00PostponedRoyal Union SG U21 - Deinze U21 -:-
23:00Westerlo U21 - Lierse K. U21 2:2
23:30RWDM U21 - Virton U21 1:3

BOLIVIA: Division Profesional

23:45San Jose - Oriente Petrolero 0:2

BOTSWANA: Premier League

18:00Jwaneng Galaxy - Prisons XI Gaborone 2:1
20:00BDF XI - Gaborone Utd 2:1
20:00Notwane - Masitoaka 0:3

BRAZIL: Serie A

02:00Atletico GO - Bahia 2:1

BULGARIA: Parva liga

17:00Botev Plovdiv - Botev Vratsa 2:1
19:30Beroe - Slavia Sofia 2:1

CHILE: Segunda Division

01:00Limache - Ind. Cauquenes 3:3

CHINA: Jia League

11:00Zhejiang Professional - Chengdu Rongcheng 1:3
15:30Beijing Sport University - Shaanxi Changan 0:2
15:30Suzhou Dongwu - Nantong Zhiyun 0:1
15:35Meizhou Hakka - Wuhan Three Towns 0:2

CHINA: Super League Women - Play Offs

11:30Jiangsu Suning W - Wuhan Jiangda W 1:2
11:30Shanghai RCB W - Guangdong Meizhou W 2:1

COLOMBIA: Primera B - Clausura - Quadrangular

04:40Bogota - Llaneros 1:3

CROATIA: Croatian Cup

19:00Gorica - Istra 1961 3:2pen
21:30Lok. Zagreb - Hajduk Split 3:6

ENGLAND: Championship

23:45Derby - QPR 1:2

ENGLAND: National League

23:45Wrexham - Yeovil 0:2

ENGLAND: National League North

23:45Hereford - Kettering 3:0

ENGLAND: National League South

23:45Oxford City - Ebbsfleet 1:0
23:45Tonbridge - St. Albans 0:0

ENGLAND: NPL Premier Division

23:45PostponedAtherton - Ashton Utd -:-
23:45Morpeth - Basford 2:1
23:45PostponedNantwich - Gainsborough -:-

ENGLAND: Southern League Central Division

23:45Alvechurch - Stourbridge 5:1
23:45Biggleswade Town - Tamworth 2:2
23:45Peterborough Sports - Hednesford 4:1
23:45Stratford - Nuneaton 4:2

ENGLAND: Southern League South Division

23:30PostponedHartley Wintney - Poole -:-
23:45PostponedHarrow - Hayes & Yeading -:-
23:45Hendon - Met. Police 3:0
23:45PostponedKings Langley - Walton Casuals -:-
23:45PostponedWeston-super-Mare - Swindon S -:-

ENGLAND: Isthmian League Premier Division

23:45Bowers & Pitsea - Cray 1:1
23:45Horsham FC - Wingate & Finchley 2:0
23:45Merstham - Bishop's Stortford 2:2
23:45Potters Bar - Carshalton 1:2

ENGLAND: EFL Trophy - Play Offs

23:00Bolton - Fleetwood 1:0
23:00Cambridge Utd - Walsall 2:0
23:00Carlisle - Lincoln 2:1pen
23:00Charlton - Aston Villa U21 2:1
23:00Forest Green - Chelsea U21 1:2pen
23:00Leyton Orient - MK Dons 0:1pen
23:00Rotherham - Port Vale 2:1pen
23:45Accrington - Wigan 1:2pen
23:45Sutton - Stevenage 1:0pen
23:45Swindon - Colchester 1:2
23:45PostponedTranmere - Harrogate -:-

ENGLAND: FA Cup

23:45Exeter - Bradford City 2:1

ENGLAND: FA Trophy

23:45Farsley - Stalybridge 1:0
23:45Liversedge - Lancaster 1:3
23:45Matlock - Marske 3:2
23:45Southport - Darlington 2:1pen
23:45Spennymoor - Chorley 1:0pen
23:45Whitby - Nantwich 0:1

ENGLAND: Premier League 2

23:00Manchester City U23 - Leeds U23 3:2
23:00Reading U23 - Middlesbrough U23 2:1
23:00PostponedSunderland U23 - Nottingham U23 -:-
23:00Wolves U23 - Norwich U23 0:5

ENGLAND: Professional Development League

17:00Cardiff U23 - Colchester U23 2:0
17:00Watford U23 - Ipswich U23 1:4
17:30Millwall U23 - Bristol City U23 1:1

ETHIOPIA: Premier League

16:00St. George - Sidama Bunna 1:1
19:00Ethiopia Bunna - Jimma Aba Jifar 2:1

EUROPE: World Cup Women - Qualification

23:00Northern Ireland W - North Macedonia W 9:0
16:00Bosnia & Herzegovina W - Malta W 1:0
18:00Azerbaijan W - Montenegro W 1:0
18:00Bulgaria W - Serbia W 1:4
19:00Kosovo W - Albania W 1:3
19:00Turkey W - Israel W 3:2
20:00Croatia W - Moldova W 4:0
20:00PostponedCzech Republic W - Belarus W -:-
20:30Lithuania W - Switzerland W 0:7
20:30Romania W - Italy W 0:5
21:00Cyprus W - Iceland W 0:4
21:00Denmark W - Russia W 3:1
21:00Hungary W - Ukraine W 4:2
21:00Slovenia W - Greece W 0:0
22:00Portugal W - Germany W 1:3
22:00Sweden W - Slovakia W 3:0
23:00England W - Latvia W 20:0
23:00Ireland W - Georgia W 11:0
23:00Luxembourg W - Austria W 0:8
23:30Belgium W - Poland W 4:0
00:00Spain W - Scotland W 8:0
00:10France W - Wales W 2:0

GERMANY: 3. Liga

22:00Munich 1860 - Mannheim 1:3
22:00Wurzburger Kickers - Braunschweig 0:2

GERMANY: Regionalliga Nordost

22:00Berliner AK 07 - BFC Dynamo 1:3

GERMANY: Regionalliga Bayern

22:00Eltersdorf - Memmingen 1:3
22:00PostponedUnterhaching - Schweinfurt -:-

GERMANY: Oberliga Niedersachsen

23:00Hagen/Uthlede - Uphusen 1:0

GIBRALTAR: National League

23:45Lincoln Red Imps - Mons Calpe 3:0

HUNGARY: Merkantil Bank Liga

23:00Kecskemeti TE - Haladas 0:1

INDIA: ISL

18:00Odisha - East Bengal 6:4

INDIA: Santosh Trophy

08:00Tripura - Manipur 2:0
12:30Arunachal - Assam 0:0
12:30Nagaland - Mizoram 0:1

INDONESIA: Liga 1

17:45Bali United - Persiraja Aceh 5:0

INDONESIA: Liga 2 - First round

12:15Dewa United - Persekat 0:1
12:15PSG Pati - PS Hizbul Wathan 1:1
15:15Persijap Jepara - PSIM Yogyakarta 0:1
15:15Sriwijaya - PSMS Medan 1:2
17:30Perserang Serang - Badak Lampung 1:0

IRAN: Persian Gulf Pro League

15:30Aluminium Arak - Zob Ahan 0:0
15:30Shahr Khodrou - Fajr Sepasi 0:0
16:30Foolad - Tractor 0:0

ISRAEL: Ligat ha'Al

21:00Maccabi Petah Tikva - Hapoel Hadera 1:1
21:30Netanya - Ashdod 0:1
22:15Sakhnin - Beitar Jerusalem 2:0

ISRAEL: Liga Alef North

15:30M. Tzur Shalom - H. Migdal HaEmek 0:2
16:00Shapira - Hapoel Herzliya 0:1
16:30Hapoel Bnei Zalfa - Hapoel Bueine 0:0
16:30Ironi Baka - MS Tira 5:0
16:30Tzeirei Kafr Kanna - Hapoel Kafr Kanna 0:1
19:30Ironi Nesher - Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara 2:0
22:45Hapoel Bnei Faradis - Hapoel Iksal Imad 2:4
22:45Tayibe - Ironi Tiberias 1:1

ISRAEL: Liga Alef South

16:00Hapoel Azor - Bnei Eilat 1:3
16:00H. Marmorek - Ashkelon 3:1
16:00Maccabi Yavne - Nordia Jerusalem 1:0
16:00SC Dimona - Hapoel Kfar Shalem 1:3
16:00Shimshon Tel Aviv - Hapoel Bnei Lod 3:0
16:30H. Bikat Hayarden - MS Ironi Kuseife 1:2
16:30Shimshon Kafr Qasim - Holon Yermiyahu 2:0
21:30M. Herzliya - Maccabi Shaarayim FC 2:3

ITALY: Serie B

23:30Ternana - Crotone 1:0
21:00Cremonese - Frosinone 1:1
21:00Pisa - Perugia 1:1
23:30L.R. Vicenza - Benevento 2:3
23:30Monza - Cosenza 4:1
23:30Pordenone - Alessandria 2:0
23:30Reggina - Ascoli 1:2
23:30Spal - Lecce 1:3

ITALY: Serie C - Group C

00:00Juve Stabia - Taranto 3:2

IVORY COAST: Ligue 1

19:30SOL - Bassam 2:0
22:00SO Armee - Korhogo 1:0

LIBYA: Premier League

17:00Al Akhdar - Al Taawun 2:0
17:30Al-Khmes - Olympic Azzaweya 0:1
20:00Al Nasr - Al Tahaddi 2:0

MALAYSIA: Malaysia Cup - Play Offs

17:00Kuala Lumpur City - Johor DT 2:0

MALTA: Challenge League

23:30Rabat Ajax - San Gwann 2:7

NETHERLANDS: Eerste Divisie

23:00FC Emmen - Almere City 3:0

NETHERLANDS: Derde Divisie

23:00PostponedBarendrecht - SteDoCo -:-
23:00PostponedVVSB - Hoek -:-

NETHERLANDS: Divisie 1 U21 - Fall Season

18:00Groningen U21 - Heerenveen U21 3:2

NETHERLANDS: Divisie 1 U18 - Fall Season

17:00Sparta Rotterdam U18 - AZ Alkmaar U18 1:3
17:30PSV U18 - Ajax U18 3:2
18:00Zwolle U18 - Heerenveen U18 1:0

NIGER: Ligue 1

19:15ASFAN - Racing FC de Boukoki 2:3

NORTHERN IRELAND: NIFL Premiership

23:45PostponedColeraine - Glentoran -:-
23:45Crusaders - Portadown 2:0
23:45Dungannon - Glenavon 0:2
23:45Larne - Cliftonville 1:1
23:45Linfield - Carrick Rangers 2:0
23:45Warrenpoint - Ballymena 1:2

PANAMA: LPF - Clausura - Play Offs

04:00Alianza - Tauro 0:0

POLAND: Polish Cup

15:00Ol. Grudziadz - Swit Mazowiecki 4:3pen
21:00Korona Kielce - Leczna 1:2
23:45PostponedPiast Gliwice - Gornik Z. -:-

PORTUGAL: Liga Portugal

00:15Estoril - Santa Clara 2:2
00:15Braga - Vizela 4:1

ROMANIA: Liga 2

19:30U. Cluj - Astra 1:2

ROMANIA: Romanian Cup

22:30Chindia Targoviste - Sepsi Sf. Gheorghe 1:2

RWANDA: Premier League

17:00PostponedAPR - Mukura Victory Sports -:-
17:00Musanze - Gorilla 2:1

SAUDI ARABIA: Division 1

16:05Al Draih - Al-Sahel 2:4
16:20Al Orubah - Al Adalh 1:0
16:35Ohod - Al Khaleej 3:2
18:25Al-Nahda - Al Ain 1:1

SCOTLAND: Premiership

23:45Motherwell - Dundee Utd 1:0

SCOTLAND: Scottish Cup

23:45Brechin - Darvel 1:1

SCOTLAND: Challenge Cup

23:45Cove Rangers - Rangers B 5:1
23:45Hamilton - Kilmarnock 2:3
23:45Inverness - Raith 0:1pen

SERBIA: Serbian Cup

16:00Radnicki Beograd - Metalac 1:2pen

SLOVAKIA: Fortuna liga

18:00Senica - Zilina 2:2

SPAIN: LaLiga2

00:00Eibar - Girona 4:2

SPAIN: Copa del Rey

19:00Cayon - Huesca 0:2
19:00Marchamalo - Valladolid 0:1
21:30Naxara - Andorra 0:1
22:00Laguna - Granada CF 0:7
22:00Unami CP - Alaves 0:3
22:00Victoria CF - Villarreal 0:8
23:00Racing Rioja - Cartagena 0:2
23:00Teruel - Alcorcon 0:1
23:00Union Club Ceares - Gijon 0:1
23:30Sanluqueno - Sabadell 2:0
00:00Aguilas FC - Almeria 1:2pen
00:00Albacete - Ferrol 2:1aet
00:00CD Badajoz - Alcoyano 0:3
00:00Ebro - Celta Vigo 0:5
00:00Mollerussa - Getafe 1:5
00:00Montijo - Burgos CF 0:1

TAJIKISTAN: Vysshaya Liga

13:00Khujand - Istiqlol Dushanbe 0:0

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

17:00Biashara Mara United - Polisi Tanzania 1:1
17:00Mbeya Kwanza - Young Africans 0:2
20:00Azam - Mtibwa Sugar 1:0

TURKEY: 1. Lig

21:00PostponedTuzlaspor - Erzurum BB -:-

TURKEY: Turkish Cup

14:00Bandirmaspor - Sanliurfaspor 5:0
14:00Kasimpasa - Kestel 5:0
15:00Genclerbirligi - Mardin BB 1:2pen
15:00Istanbulspor AS - Afjet Afyonspor 2:3
16:00Altay - Manisa FK 4:2
16:00Bursaspor - Kirsehir Belediyespor 2:1aet
18:00Basaksehir - Bodrumspor 1:2pen
20:00Adana Demirspor - Serik Belediyespor 5:0
22:00Antalyaspor - Amedspor 4:0

TURKMENISTAN: Yokary Liga

16:30Ahal - Altyn Asyr 1:2

UGANDA: Premier League

16:00Busoga - Arua Hill 0:1
16:00Mbarara City - Villa 1:0
16:00Onduparaka FC - Express 1:1
16:00Tooro United - UPDF 2:4
16:00URA SC - Police 0:0
16:00Wakiso Giants - Bright Stars 4:2

URUGUAY: Primera Division - Clausura

23:30Cerro Largo - Montevideo City 1:1
16:45River Plate - Villa Espanola 4:2
23:30Fenix - Boston River 0:0

VENEZUELA: Primera Division - Second stage

23:00CancelledAtl. Venezuela - Aragua -:-

WORLD: Friendly International

22:30PostponedEngland U17 - Portugal U17 -:-

WORLD: FIFA Arab Cup

14:00Tunisia - Mauritania 5:1
17:00Iraq - Oman 1:1
20:30Qatar - Bahrain 1:0
23:00United Arab Emirates - Syria 2:1

WORLD: Friendly International Women

23:00Belgium U23 W - Netherlands U23 W 1:5
13:05Australia W - USA W 1:1
14:00South Korea W - New Zealand W 0:2
19:30Colombia W - Uruguay W 1:0
22:00Morocco W - Senegal W 2:0
23:00Paraguay W - Peru W 4:2
00:00Ecuador W - Argentina W 2:2

REFRESH

Football | Basketball | Volleyball | Handball | Tennis | Badminton | Cricket | Baseball | More sports »

Top

m.FlashScore.info provides live football scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than FlashScore.info website for technical reasons.