Enjoy the full Flashscore experience: Website | Android | iOS
Football » 22.03.2024 » All Games
ASIA: World Championship - Qualification - Second stage
23:00Afghanistan - India 0:023:00Iraq - Philippines 1:0
23:00Nepal - Bahrain 0:5
23:00Saudi Arabia - Tajikistan 1:0
NORTH & CENTRAL AMERICA: World Championship - Qualification - First stage
23:00Anguilla - Turks and Caicos Islands 0:0AFRICA: Africa Cup of Nations - Qualification - Preliminary
22:00Chad - Mauritius 1:023:00Sao Tome and Principe - South Sudan 1:1
AFRICA: African Games - Play Offs
21:00Senegal U20 - Congo U20 2:000:30Ghana U20 - Uganda U20 1:0
AFRICA: African Games Women - Play Offs
00:00Ghana U20 W - Nigeria U20 W 2:1aetALGERIA: U21 League
01:00ES Setif U21 - ASO Chlef U21 2:001:00Kabylie U21 - CR Belouizdad U21 0:1
01:00USM Alger U21 - Biskra U21 3:0
ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
02:00San Lorenzo - Godoy Cruz 1:0ARGENTINA: Torneo Federal
23:00Kimberley - Cipolletti 2:0ARGENTINA: Primera C - Apertura
22:30PostponedClaypole - Atlas -:-22:30Juventud Unida S. M. - Def. de Cambaceres 1:2
22:30Lugano - Argentino de Rosario 0:2
22:30Puerto Nuevo - Real Pilar 2:2
22:35Deportivo Muniz - Yupanqui 2:1
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
23:15Social Atletico Television - Deportivo Camioneros 2:6ARGENTINA: Copa Argentina
00:45Defensa y Justicia - Atl. Rafaela 1:203:00Racing Club - San Martin Burzaco 3:0
22:00Newells Old Boys - Midland 2:0
00:15Independiente - Laferrere 3:0
ARGENTINA: Reserve League - First stage
04:00Boca Juniors 2 - Sarmiento Junin 2 3:222:00Barracas Central 2 - River Plate 2 0:4
22:00San Lorenzo 2 - Ind. Rivadavia 2 1:0
22:00Velez Sarsfield 2 - Argentinos Jrs 2 1:1
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
23:00PostponedRiver Plate W - Ferro W -:-21:00Excursionistas W - Boca Juniors W 0:8
22:00Huracan W - Newells Old Boys W 0:1
AUSTRALIA: NPL NSW
12:30Manly Utd - Sydney Olympic 0:2AUSTRALIA: NPL South Australian
13:00South Adelaide - Adelaide Croatia Raiders 3:413:15NE Metrostars - Modbury Jets 1:1
13:45Adelaide City - FK Beograd 0:1
13:45Adelaide Comets - Para 3:1
AUSTRALIA: NPL Victoria
12:30Melbourne Knights - Hume City 2:512:30St Albans - Manningham United Blues 2:1
13:00Green Gully - Dandenong Thunder 1:1
13:30Oakleigh Cannons - South Melbourne 0:0
AUSTRALIA: NPL Western Australia
15:00Perth SC - Stirling Macedonia 2:3AUSTRIA: Regionalliga East
22:00Marchfeld - Wiener Viktoria 4:022:00Neusiedl - Donaufeld Wien 0:2
22:30Favoritner - Kremser 1:0
22:30TWL Elektra - SV Oberwart 0:0
22:30Wiener Sport-Club - Austria Vienna (Am) 3:0
AUSTRIA: Regionalliga Central
22:00Allerheiligen - SPG Wels 1:122:00ASK Voitsberg - Gleisdorf 1:1
22:00Deutschlandsberger - Union Gurten 1:1
22:00Vocklamarkt - SC Weiz 0:1
22:00Vorwarts Steyr - Bad Gleichenberg 3:2
22:00Weindorf St. Anna - Ried (Am) 3:1
22:00Wolfsberger AC (Am) - Wallern/St Marienkirchen 2:2
AUSTRIA: Karnten
21:30St. Jakob/Ros - ATSV Wolfsberger 2:521:30Treibach - A. Klagenfurt (Am) 2:0
AUSTRIA: Niederosterreich
22:00St. Polten (Am) - Rohrbach 2:022:30Korneuburg - Haitzendorf 4:0
22:30Kottingbrunn - St. Peter in der Au 2:0
22:30Langenrohr - Ortmann 3:1
22:30Waidhofen/Thaya - Zwettl 0:1
23:00Warth - Schrems 0:0
AUSTRIA: Oberosterreich
21:00Leonfelden - SPG Wels II 6:022:00Edelweiss - ASK St.Valentin 3:2
22:30Ostermiething - Dietach 1:1
AUSTRIA: Salzburg
22:00SAK 1914 - Seekirchen 1:322:00Strasswalchen - Thalgau 0:0
22:00UFC Hallein - Adnet 5:1
AUSTRIA: Steiermark
22:00Furstenfeld - Kalsdorf 2:322:00Heiligenkreuz - Koflach 0:0
22:00Hohenhaus Schladming - Tillmitsch 1:1
22:00Ilzer SV - Weinland Gamlitz 0:3
22:00Lafnitz (Am) - UFC Fehring 3:1
22:00Stadtwerke Bruck/Mur - Lebring 1:0
22:00SV Union Gnas - SV Frauental 0:1
AUSTRIA: Tirol
22:30SV Worgl - Kitzbuhel 2:4AUSTRIA: Wien
21:00Mannsworth - Sportunion Mauer 1:121:30SV Donau - Simmeringer 1:0
BELARUS: Vysshaya Liga Women
16:00Vitebsk W - FC Gomel W 3:0BELGIUM: Super League Women - Losers stage
23:00Charleroi W - Femina Woluwe W 2:1BRAZIL: Amapaense
03:00Ypiranga AP - Santos AP 0:1BRAZIL: Amazonense - Second stage
23:45Atletico Rio Negro - Princesa do Solimoes 1:4BRAZIL: Brasiliense - Play Offs
03:30Brasiliense - Capital 1:3BRAZIL: Catarinense - Play Offs
03:30Barra FC - Criciuma 2:1BRAZIL: Mineiro - Relegation
03:00Patrocinense - Ipatinga 0:3BRAZIL: Copa Alagoas - Play Offs
03:00Coruripe - SC Penedense 0:0BRAZIL: Copa Verde
04:00Manaus - Paysandu PA 1:0BRAZIL: Copa do Nordeste
02:00Itabaiana - Maranhao 3:402:00Treze PB - Botafogo PB 0:0
BRAZIL: Capixaba U20
22:00Capixaba SC U20 - Vitoria ES U20 3:322:00Rio Branco ES U20 - Desportiva Ferroviaria U20 3:2
BRAZIL: Catarinense U20
22:00Criciuma U20 - Figueirense U20 3:1BRAZIL: Goiano U20
22:30Aparecida EC U20 - Atletico GO U20 2:122:30Cerrado EC U20 - Aparecidense U20 1:2
22:30Goias U20 - Royal U20 1:1
22:30Guanabara City U20 - Vila Nova FC U20 2:2
22:30Itaberai U20 - Guapo M19 U20 1:1
22:30Jataiense U20 - Trindade U20 0:2
BRAZIL: Paranaense U20 - First stage
22:30Gremio Maringa U20 - Athletico-PR U20 0:6BRAZIL: Brasileiro Women
02:30Corinthians W - America Mineiro W 4:1CAMEROON: Elite One - Relegation Group
17:00Aigle Royal - Les Astres 2:219:00Avion Academy - Union Douala 0:1
CHAD: Premiere Division - LPFN
19:00As Dgssie - Elect Sport 0:0COLOMBIA: Copa Colombia
00:30U. Magdalena - Tigres 2:2pen01:00Huila - Barranquilla 1:1
05:00Once Caldas - Bogota 4:1
COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura
01:00Antioquia - Carmelita 3:004:00Jaco - Quepos Cambute 1:2
06:00Cofutpa - ADR Jicaral 1:1
CROATIA: Prva NL
18:30Sesvete - Orijent 2:2CROATIA: Druga NL
18:30Dragovoljac - Marsonia 1:2CZECH REPUBLIC: CFL - Group B
17:00Hradec Kralove B - Pardubice B 2:421:00Usti nad Labem - Liberec B 2:0
CZECH REPUBLIC: MSFL
19:00Zlinsko - Bohunice 0:120:00Hlucin - Blansko 1:4
CZECH REPUBLIC: Division E
21:30Batov - Nove Sady 3:3CZECH REPUBLIC: Plzensky KP
21:00Petrin Plzen B - Plzen-Cernice 6:2CZECH REPUBLIC: Zlinsky KP
21:00Luhacovice - Nevsova 2:1DR CONGO: Ligue 1 - Relegation Group
17:30PostponedTshinkunku - Simba -:-ECUADOR: Liga Pro - First stage
01:30Tecnico U. - Ind. del Valle 1:104:00Emelec - Delfin 2:0
ECUADOR: Serie B
23:00Guayaquil City - San Antonio 4:000:00Gualaceo - Cuniburo 0:1
ENGLAND: Southern League South Division
23:45Plymouth Parkway - Winchester 1:1ENGLAND: Isthmian League Premier Division
23:45Concord - Enfield Town 0:1ENGLAND: Premier League 2
23:00Middlesbrough U21 - Newcastle Utd U21 3:223:00Sunderland U21 - Leicester U21 4:2
ENGLAND: Professional Development League
15:00Sheffield Wed U21 - QPR U21 3:116:00Burnley U21 - Bournemouth U21 3:1
17:00Charlton U21 - Colchester U21 1:2
ENGLAND: Women's National League North
23:45Wolverhampton W - West Brom W 2:0EUROPE: Euro - Qualification - Promotion
23:45Bosnia & Herzegovina - Ukraine 1:223:45Greece - Kazakhstan 5:0
23:45Israel - Iceland 1:4
23:45Poland - Estonia 5:1
23:45Wales - Finland 4:1
EUROPE: UEFA Nations League - League C - Play Out
23:45Gibraltar - Lithuania 0:1EUROPE: Euro U21 - Qualification
23:00Belgium U21 - Malta U21 3:123:00Scotland U21 - Kazakhstan U21 4:1
15:30Belarus U21 - Greece U21 1:0
16:00Azerbaijan U21 - England U21 1:5
18:00Montenegro U21 - Armenia U21 0:0
20:00Albania U21 - Finland U21 0:0
21:00Germany U21 - Kosovo U21 0:0
21:00San Marino U21 - Ireland U21 0:7
21:00Slovenia U21 - Bosnia & Herzegovina U21 3:0
21:15Italy U21 - Latvia U21 2:0
22:00Wales U21 - Lithuania U21 2:1
22:30Luxembourg U21 - Serbia U21 1:1
EUROPE: Elite League U20
20:45Poland U20 - England U20 1:5FRANCE: National
22:30Epinal - Dijon 1:122:30GOAL FC - Villefranche 1:0
22:30Martigues - Avranches 2:0
22:30Nimes - Marignane GCB 1:1
22:30Orleans - Cholet 1:2
22:30Red Star - Nancy 1:1
22:30Rouen - Le Mans 0:1
22:30Sochaux - Chateauroux 0:2
FRANCE: National 2 - Group B
22:00Les Herbiers - La Roche 1:222:30Bergerac - Romorantin 4:3
23:00Angouleme CFC - Trelissac 1:1
FRANCE: National 2 - Group C
22:00Stade Briochin - Saint-Malo 0:0FRANCE: National 2 - Group D
22:00Bourg en Bresse - Macon 3:0FRANCE: Division 1 Women
00:00Fleury 91 W - Paris FC W 2:1GERMANY: Regionalliga Sudwest
22:00FC 08 Homburg - Stuttgart II 1:2GERMANY: Regionalliga Bayern
22:00Bayern II - Augsburg II 0:022:00Buchbach - Nurnberg II 1:3
GERMANY: Oberliga Hamburg
22:15Wandsbeker Concordia - TSV Buchholz 08 6:222:30Harksheide - HEBC Hamburg 0:2
GERMANY: Oberliga Bremen
22:30Oberneuland - Komet Arsten 4:1GERMANY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
22:00Cosmos Koblenz - Worms 4:122:30Morlautern - Auersmacher 3:2
23:00Waldalgesheim - Karbach 1:0
GERMANY: Oberliga Bayern Nord
22:00ATSV - Hankofen-Hailing 0:122:00Kornburg - Feucht 6:1
GERMANY: Oberliga Bayern Süd
22:00Erlbach - Dachau 3:0GERMANY: Oberliga Baden-Württemberg
22:00Grossaspach - Mutschelbach 5:1GERMANY: Bundesliga Women
21:30Freiburg W - Hoffenheim W 2:4INDIA: I-League
14:00Namdhari - Rajasthan United 2:017:30Inter Kashi - Lajong 2:1
INDIA: IWL Women
14:00Sethu W - HOPS W 3:1IRELAND: Division 1
23:45Athlone - Longford 3:323:45Bray - Wexford 3:4
23:45Cobh Ramblers - UC Dublin 1:2
23:45Finn Harps - Kerry 0:0
23:45Treaty United - Cork City 0:0
ISRAEL: Leumit League
17:00Bnei Yehuda - Hapoel Afula 4:217:00Hapoel Umm al-Fahm - MS Kafr Qasim 1:0
17:00H. Ironi Rishon - Hap. Ramat Gan 2:1
17:00Ramat Hasharon - Nof Hagalil 1:1
ISRAEL: Liga Alef North
13:30M. Kiryat Ata-Bialik - Hapoel Kafr Kanna 1:014:40H. Raanana - Maccabi Nujeidat Ahmad 4:0
15:30Tayibe - Kiryat Yam 1:2
15:45Tzeirei Kafr Kanna - Ironi Baka 1:3
16:15Hapoel Bnei Zalfa - H. Migdal HaEmek 4:1
16:30Hapoel Bueine - Hapoel Kaukab 1:1
ISRAEL: Liga Alef South
23:00Shimshon Tel Aviv - Maccabi Shaarayim FC 3:013:45H. Marmorek - SC Dimona 3:2
14:00H. Bikat Hayarden - Hapoel Kfar Shalem 0:3
14:35Agudat Sport Ashdod - M. Ironi Kiryat Malachi 0:1
14:45Maccabi Yavne - Ironi Modiin 0:2
15:15Holon Yermiyahu - M. Ironi Ashdod 0:0
15:30Hapoel Herzliya - Shimshon Kafr Qasim 5:0
ITALY: Serie C - Group B
23:45Sestri Levante - Gubbio 3:1KAZAKHSTAN: Kazakhstan Cup - Promotion - Play Offs
12:00Taraz - Jas Qyran 1:0aetLEBANON: Premier League - Losers stage
16:15Tadamon - Al Ghazieh 2:1LEBANON: Lebanese Cup
16:30Shabab Baalbeck - Bourj FC 0:3LITHUANIA: I Lyga
20:00Babrungas - Siauliai 2 3:220:00Nevezis Kedainiai - FK Panevezys 2 1:0
21:00Neptunas - Kauno Zalgiris 2 2:1
MACAO: Elite League
15:00Chao Pak Kei - Tak Chun Ka I 7:017:00Hang Sai - Cheng Fung 1:3
MALI: Premiere Division
20:15CO Bamako - AS Police 1:2MAURITIUS: Super League
18:30Riviere Du Rempart - Grande Riviere 0:0MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura
05:05Celaya - Atl. Morelia 1:2MOROCCO: Botola Pro
02:00Mouloudia Oujda - Wydad 0:2NETHERLANDS: Eredivisie Women
21:45Telstar W - Sittard W 0:8NICARAGUA: Liga Primera - Clausura
04:00UNAN-Managua - Jalapa 0:1NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura
01:00UNAN-Managua U20 - Jalapa U20 2:105:00Diriangen U20 - Esteli U20 2:2
NIGERIA: NNL
18:00Kebbi - Adamawa Utd 1:118:00Madiba - Dakkada FC 2:1
18:00Sporting Supreme - City FC Abuja 4:0
18:00Stormers - Edel 2:0
NORTH & CENTRAL AMERICA: CONCACAF Nations League - League A - Play Offs
03:00USA - Jamaica 3:1aet06:15Panama - Mexico 0:3
NORTHERN IRELAND: NIFL Championship
23:45Portadown - Bangor FC 2:1NORWAY: OBOS Supercup - Play Offs
22:30Skeid - Frigg 2:0NORWAY: Nasjonal U19 CL
16:15Tromso U19 - Stabaek U19 2:1PERU: Liga Women
00:00AD Cantolao W - Killas W 1:2POLAND: Division 2
22:00Skra - Chojniczanka 0:023:00Pogon Siedlce - Olimpia Elblag 1:0
POLAND: III Liga - Group I
21:00Bron Radom - Pelikan 0:1POLAND: III Liga - Group II
18:00Gedania Gdansk - Luzino 1:1POLAND: Central Youth League
14:00Arka Gdynia U19 - Lech Poznan U19 3:1ROMANIA: Liga 3 - Seria 3
17:00Calarasi - Gloria Baneasa 2:017:00Inainte Modelu - LPS HD Clinceni 1:3
ROMANIA: Liga 3 - Seria 4
17:00CS Din. Bucuresti - Moreni 1:017:00FC Pucioasa - Paulesti 3:2
ROMANIA: Liga 3 - Seria 8
17:00Avantul Periam - Teuz Cermei 2:0ROMANIA: Liga 3 - Seria 9
17:00Avantul Reghin - Viitorul Cluj 2:017:00Targu Mures 1898 - Industria Galda 0:0
ROMANIA: Liga 3 - Seria 10
17:00Baia Mare - Sanatatea Cluj 2:0SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
18:00Studentski Grad - Buducnost Dobanovci 1:0SIERRA LEONE: Premier League
20:15PostponedReal Republicans - Bhantal -:-20:30Freetown City - Real Republicans 1:2
SLOVENIA: 2. SNL
18:00Tabor Sezana - Nafta 0:423:15ND Gorica - NK Krka 2:0
SLOVENIA: 3. SNL - East
22:00Krsko - Dobrovce 6:0SOUTH AMERICA: South American Championship Women U17
03:30Ecuador U17 W - Uruguay U17 W 4:003:30Paraguay U17 W - Chile U17 W 1:0
SPAIN: Tercera RFEF - Group 11
23:00Mallorca B - Binissalem 4:0SPAIN: Tercera RFEF - Group 12
00:00Teror - Herbania 0:1SPAIN: Tercera RFEF - Group 15
23:15Huarte - Beti Onak 0:123:00Lagunak - Beti Kozkor 0:1
SYRIA: Syria Cup
16:00Al Taliya - Foutoua 0:216:00Al Wahda - Wathbah 3:1
16:00Hottin - Al-Ittihad Aleppo 3:1
16:00Tishreen - Al Shahba 5:0
THAILAND: Thai League 2
16:00Chainat - Samut Prakan City 0:0UKRAINE: Persha Liga - Promotion Group
15:00Prykarpattya - Inhulets 0:1UKRAINE: Persha Liga - Relegation Group
14:00Hirnyk-Sport - Nyva Ternopil 0:1UKRAINE: Druha Liga
16:00Zvyagel - Kremin 2 2:0URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
23:30Uruguay Montevideo - Sud America 1:0USA: US Open Cup
03:00Steel City - Michigan Stars 0:103:30Carolina Core - Northern Virginia 3:2
03:30Chattanooga Red Wolves - Brockton United 4:2aet
03:30Crown Legacy - SC United Heat 0:1
03:30Motown - New York City II 0:3
03:30Vereinigung - Charlotte Independ. 0:2
03:30Western Mass Pioneers - Union Omaha 0:4
04:30Lubbock Matadors - Arizona Monsoon 2:1aet
05:30Colorado Rapids 2 - Azteca 3:0
06:30Ventura County - Irvine Zeta 2 2:1
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
00:00Yaracuyanos - Urena 2:1WALES: Cymru South
23:30Ammanford - Llanelli 1:323:30Taffs Well - Caerau Ely 1:2
WORLD: Friendly International
23:00Cape Verde - Guyana 1:023:00Guinea - Vanuatu 6:0
23:00Netherlands U21 - Norway U21 1:2
23:45Portugal - Sweden 5:2
00:00Jordan U20 - Japan U19 1:3
01:00Italy - Venezuela 2:1
01:00South Africa - Andorra 1:1
01:00Tunisia U20 - Mauritania U20 3:1
02:00Morocco U20 - England U19 1:1
02:00Uruguay U20 - Russia U21 0:1
04:30Guatemala - Ecuador 0:2
05:30Belize - Puerto Rico 1:1
13:00Russia U16 - Burkina Faso U17 1:0
13:30Central Africa - Bhutan 6:0
14:00Madagascar - Burundi 1:0
14:20Japan U23 - Mali U23 1:3
15:30Croatia U18 - Saudi Arabia U18 3:0
16:00England U18 - Germany U18 0:0
17:00Botswana - Rwanda 0:0
17:00Bulgaria - Tanzania 1:0
17:00Zimbabwe U20 - Kenya U20 1:3
17:30Cyprus U21 - Sweden U21 1:6
17:30Indonesia U20 - China U20 1:1
18:00Germany U20 - France U20 3:1
18:00Malaysia U23 - India U23 2:1
18:00Tunisia U17 - Morocco U17 0:1
18:30Finland U18 - Switzerland U18 3:0
18:30Hungary U20 - Iceland U20 4:0
18:30North Macedonia - Moldova 1:1
19:00Belgium U18 - Wales U18 1:0
19:00Sweden U18 - Romania U18 1:0
19:00USA U23 - Guinea U23 3:0
19:15Sri Lanka - Papua New Guinea 0:0
20:00Armenia - Kosovo 0:1
20:00Azerbaijan - Mongolia 1:0
20:00Ghana - Nigeria 1:2
21:00Germany U16 - Italy U16 3:0
21:00Liechtenstein - Faroe Islands 0:4
21:00Norway - Czech Republic 1:2
21:30Czech Republic U18 - Netherlands U18 3:4
21:30France U23 - Ivory Coast U23 3:2
21:30Portugal U18 - Georgia U18 4:0
21:30Turkey U21 - Georgia U21 2:1
22:00Ukraine U21 - Morocco U23 1:0
22:30Malta U19 - Albania U19 2:2
23:00Bermuda - Brunei 2:0
23:00Cambodia - Equatorial Guinea 0:2
23:30Austria U21 - Denmark U21 1:1
23:30Senegal - Gabon 3:0
23:45Albania - Chile 0:3
23:45Hungary - Turkey 1:0
23:45Netherlands - Scotland 4:0
23:45Romania - Northern Ireland 1:1
00:00Egypt - New Zealand 1:0
00:30Spain - Colombia 0:1
WORLD: Club Friendly
12:00Dynamo Brest (Blr) - Niva Dolbizno (Blr) 4:013:00Septemvri Sofia (Bul) - Strumska Slava (Bul) 1:0
14:00Cadiz CF (Esp) - Como (Ita) 1:1
14:00Hartberg (Aut) - Lafnitz (Aut) 4:0
14:00Zaglebie Sosnowiec (Pol) - Karvina (Cze) 0:1
14:00Zizkov (Cze) - Jihlava (Cze) 4:1
14:30Widzew Lodz (Pol) - Leczna (Pol) 4:2
15:00GKS Katowice (Pol) - Podbeskidzie (Pol) 1:0
15:00Hacken (Swe) - Naestved (Den) 5:1
15:00Slavia Sofia (Bul) - Botev Vratsa (Bul) 1:3
15:30Vasas (Hun) - Siofok (Hun) 1:1
15:30Wisla (Pol) - S. Rzeszow (Pol) 1:2
16:00Botev Plovdiv (Bul) - Maritsa Plovdiv (Bul) 1:0
16:00Kosice (Svk) - Nyiregyhaza (Hun) 0:0
16:00Smorgon (Blr) - Molodechno (Blr) 0:0
16:30Etar (Bul) - Litex Lovech (Bul) 1:1
17:00Altach (Aut) - Wil (Sui) 1:3
17:00Djurgarden (Swe) - Orebro (Swe) 5:0
17:00Luzern (Sui) - Sion (Sui) 2:1
17:30Grazer AK (Aut) - A. Klagenfurt (Aut) 2:2
18:00Rubin Kazan (Rus) - Aktobe (Kaz) 1:1
19:30FC Koln (Ger) - Breidablik (Ice) 2:2
19:30Levanger (Nor) - Ranheim (Nor) 3:0
19:30Pari NN (Rus) - Znamya Truda (Rus) 1:0
20:00CSKA Moscow (Rus) - Bunyodkor (Uzb) 2:1
20:00Mariehamn (Fin) - TPS (Fin) 1:3
20:30Zrinjski (Bih) - Hajduk Split (Cro) 1:1
21:00CancelledBrodd (Nor) - Sola (Nor) -:-
21:00Brodd (Nor) - Vidar (Nor) 3:1
21:00Elfsborg (Swe) - Halmstad (Swe) 4:0
22:00Baltika (Rus) - Din. Minsk (Blr) 3:1
22:00Naxxar (Mlt) - Floriana (Mlt) 3:9
Football | Basketball | Volleyball | Handball | Tennis | Badminton | Cricket | Baseball | More sports »
m.Flashscore.info provides live football scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than Flashscore.info website for technical reasons.