REFRESH

Enjoy the full Flashscore experience: Website | Android | iOS

Tennis » Today » All Games

ATP - SINGLES: Halle (Germany), grass

14:00Auger-Aliassime F. (Can) - Koepfer D. (Ger) -:-
14:00Kecmanovic M. (Srb) - Sonego L. (Ita) -:-
15:30Marozsan F. (Hun) - Safiullin R. (Wrl) -:-
15:30Ofner S. (Aut) - Zhang Z. (Chn) -:-
18:00Medvedev D. (Wrl) - Borges N. (Por) -:-
19:30Hurkacz H. (Pol) - Cobolli F. (Ita) -:-

ATP - SINGLES: London (United Kingdom), grass

15:00Dimitrov G. (Bul) - Mannarino A. (Fra) -:-
16:00Hijikata R. (Aus) - Tiafoe F. (Usa) -:-
16:30Rune H. (Den) - Thompson J. (Aus) -:-
18:00Raonic M. (Can) - Norrie C. (Gbr) -:-
19:30Tabilo A. (Chi) - Davidovich Fokina A. (Esp) -:-

WTA - SINGLES: Berlin (Germany), grass

13:00Kostyuk M. (Ukr) - Kasatkina D. (Wrl) -:-
13:00Rus A. (Ned) - Sonmez Z. (Tur) -:-
14:30Hibino N. (Jpn) - Kalinskaya A. (Wrl) -:-
16:00Vondrousova M. (Cze) - Masarova R. (Esp) -:-
18:30Siniakova K. (Cze) - Navarro E. (Usa) -:-

WTA - SINGLES: Birmingham (United Kingdom), grass

14:00Bronzetti L. (Ita) - Frech M. (Pol) -:-
14:00Yuan Y. (Chn) - Stephens S. (Usa) -:-
15:30Ostapenko J. (Lat) - Cocciaretto E. (Ita) -:-
15:30Potapova A. (Wrl) - Avanesyan E. (Wrl) -:-
17:00Tomljanovic A. (Aus) - Blinkova A. (Wrl) -:-
17:00Zhu L. (Chn) - Cirstea S. (Rou) -:-
18:30Fernandez L. (Can) - Sorribes Tormo S. (Esp) -:-
19:00Osorio C. (Col) - Golubic V. (Sui) -:-

ATP - DOUBLES: Halle (Germany), grass

17:00Bublik A./Fils A. - Behar A./Pavlasek A. -:-
18:30Rublev A./Zverev A. - Hanfmann Y./Koepfer D. -:-

ATP - DOUBLES: London (United Kingdom) - Qualification, grass

18:30Hijikata R./Patten H. - Erler A./Miedler L. -:-
20:00Peers J./Thompson J. - Cash J./Galloway R. -:-

WTA - DOUBLES: Berlin (Germany), grass

13:00Wang Xin./Zheng S. - Haddad Maia B./Gamarra Martins I. -:-
14:30Hozumi E./Ninomiya M. - Niemeier J./Noha Akugue N. -:-
16:00Olmos G./Panova A. - Chan H-C./Kudermetova V. -:-
17:30Melichar-Martinez N./Perez E. - Aoyama S./Wu F. -:-

WTA - DOUBLES: Birmingham (United Kingdom), grass

14:00Hsieh S-W./Mertens E. - Barnett A./Christie F. -:-
17:00Krejcikova B./Shnaider D. - Potapova A./Putintseva Y. -:-

CHALLENGER MEN - SINGLES: Blois (France), clay

19:00Gea A. (Fra) - Faurel T. (Fra) -:-
19:00Landaluce M. (Esp) - Tabur C. (Fra) -:-

CHALLENGER MEN - SINGLES: Blois (France) - Qualification, clay

12:00InterruptedKarlovskiy E. (Wrl) - Ojakaar O. (Est) 1:1
12:00CancelledLhomond I. (Fra) - De Schepper K. (Fra) -:-
12:00InterruptedLhomond I. (Fra) - Bayldon B. (Aus) 0:1
12:00Privara P. B. (Svk) - Guerrieri A. (Ita) -:-
12:00InterruptedZakharov A. (Wrl) - Bouquet L. (Fra) 1:1
13:00Fancutt T. J. (Aus) - Banthia S. (Ind) -:-
13:00Iannaccone F. (Ita) - Ghibaudo A. (Fra) -:-
13:30Butvilas E. (Ltu) - Setodji T. (Tog) -:-
13:30Statham J. R. (Nzl) - Gombos N. (Svk) -:-
14:30Bax F. (Fra) - Zheng M. (Usa) -:-
14:30Pacheco Mendez R. (Mex) - Potenza L. (Ita) -:-
15:00Inchauspe P. (Fra) - Berrettini J. (Ita) -:-
15:00Merida Aguilar D. (Esp) - Beauge M. (Fra) -:-

CHALLENGER MEN - SINGLES: Ilkley (United Kingdom), grass

14:00Fery A. (Gbr) - Ajdukovic D. (Cro) -:-
14:00Gill F. (Gbr) - Stricker D. (Sui) -:-
14:00Goffin D. (Bel) - Rodionov J. (Aut) -:-
14:00Zhukayev B. (Kaz) - Albot R. (Mda) -:-
15:30Atmane T. (Fra) - Garin C. (Chi) -:-
15:30Bonzi B. (Fra) - Kudla D. (Usa) -:-
15:30Cressy M. (Usa) - Svajda Z. (Usa) -:-
15:30Meligeni Alves F. (Bra) - Harris L. (Rsa) -:-
17:00Napolitano S. (Ita) - Wong C. (Hkg) -:-
17:00Peniston R. (Gbr) - Klein L. (Svk) -:-
18:30Diallo G. (Can) - Droguet T. (Fra) -:-

CHALLENGER MEN - SINGLES: Lima (Peru), clay

23:00Cerundolo J. M. (Arg) - Boscardin Dias P. (Bra) 2:0

CHALLENGER MEN - SINGLES: Poznan (Poland), clay

12:00CancelledSkatov T. (Kaz) - Mager G. (Ita) -:-
12:00CancelledSvrcina D. (Cze) - Agamenone F. (Ita) -:-
15:30Molleker R. (Ger) - Jianu F. C. (Rou) -:-
15:30Svrcina D. (Cze) - Skatov T. (Kaz) -:-
15:30Vincent Ruggeri S. (Ita) - Noguchi R. (Jpn) -:-
17:00Fonio G. (Ita) - Kodat T. (Usa) -:-
17:00Luz O. (Bra) - Mager G. (Ita) -:-
19:00Ramos A. (Esp) - Kasnikowski M. (Pol) -:-

CHALLENGER MEN - SINGLES: Poznan (Poland) - Qualification, clay

12:30Elias G. (Por) - Carboni L. (Ita) -:-
12:30McCabe J. (Aus) - Dutra Da Silva D. (Bra) -:-
12:30Stodder T. (Ger) - Dellavedova M. (Aus) -:-
14:00Dodig M. (Cro) - Alves M. (Bra) -:-
14:00Jecan M. A. (Rou) - Michalski D. (Pol) -:-
14:00Nam Ji S. (Kor) - Barton H. (Cze) -:-

CHALLENGER MEN - SINGLES: Santa Cruz 2 (Bolivia) - Qualification, clay

00:05Gomez J. S. (Col) - Blanch D. (Usa) 0:2
00:20Schachter N. (Usa) - Barreiros Reyes M. (Bra) 2:0
01:40Davila Gasser E. (Bol) - Barreto Sanchez D. A. (Esp) 0:2
01:40Farjat T. (Arg) - Ribero F. (Arg) 1:2
02:15Aboian L. (Arg) - Gonzalez Benitez F. (Par) 2:0
02:50Velasco I. (Bol) - Hudd E. (Gbr) 0:2
03:15Carou I. (Uru) - Leite W. (Bra) 0:2
Set 2Pereira J. (Bra) - Nunez D. A. (Chi) 1:0 (6:3,4:5)
21:00Blanch U. (Usa) - Blanch D. (Usa) -:-
21:00Justo G. I. (Arg) - Chan Baratau M. L. (Ecu) -:-
21:00Vilicich B. (Arg) - Schachter N. (Usa) -:-
22:30Aboian L. (Arg) - Leite W. (Bra) -:-
22:30Ribero F. (Arg) - Barreto Sanchez D. A. (Esp) -:-

CHALLENGER MEN - SINGLES: Sassuolo (Italy), clay

15:00Campana Lee G. (Kor) - Gerasimov E. (Wrl) -:-
17:00Ficovich J. P. (Arg) - Coric B. (Cro) -:-
19:00Pellegrino A. (Ita) - Boyer T. (Usa) -:-
19:30Coria F. (Arg) - Maestrelli F. (Ita) -:-
22:00Janvier M. (Fra) - Fognini F. (Ita) -:-

CHALLENGER MEN - SINGLES: Sassuolo (Italy) - Qualification, clay

12:00Jorda Sanchis D. (Esp) - Cecchinato M. (Ita) -:-
12:00Klizan M. (Svk) - Mikrut L. (Cro) -:-
12:00Weis A. (Ita) - Mott B. (Aus) -:-
13:30Andreozzi G. (Arg) - Ellis B. (Aus) -:-
13:30Gomez F. A. (Arg) - Bonadio R. (Ita) -:-
13:30Royer V. (Fra) - Seggerman R. (Usa) -:-

CHALLENGER WOMEN - SINGLES: Gaiba (Italy), grass

15:30Van Uytvanck A. (Bel) - Naef C. (Sui) -:-
16:30Bandecchi S. (Sui) - Sun L. (Nzl) -:-
17:00Stefanini L. (Ita) - Salkova D. (Cze) -:-
18:00Falei A. (Wrl) - Lepchenko V. (Usa) -:-
20:30Rosatello C. (Ita) - Andreeva E. (Wrl) -:-

CHALLENGER MEN - DOUBLES: Ilkley (United Kingdom), grass

20:00Barrientos N./Cabral F. - Bollipalli R./Kaliyanda Poonacha N. -:-
20:00King E./Stalder R. - Barrios Vera T./Garin C. -:-

ITF MEN - SINGLES: M15 San Diego, CA 3 (USA), hard

23:15Ponwith N. (Usa) - Tarvet O. (Gbr) 1:2

ITF MEN - SINGLES: M25 Cattolica (Italy), clay

17:00Forti F. (Ita) - Bilardo J. (Ita) -:-
18:30Mazzola F. (Ita) - Pecci A. (Ita) -:-
20:00Kestelboim M. (Arg) - Ciavarella N. (Ita) -:-
21:00Minighini D. (Ita) - Handel T. (Ger) -:-
23:00Schiessl J. E. (Bra) - Topo M. (Ger) -:-
00:30Pampanin P. (Ita) - Baroni N. (Ita) -:-

ITF MEN - SINGLES: M25 Mungia-Laukariz (Spain), clay

18:00Perez Sanz D. (Esp) - Nijboer R. (Ned) -:-
18:00Winter Lopez B. (Esp) - Gutierrez O. J. (Bra) -:-
20:00Echeverria J. (Esp) - Perez Contri S. (Esp) -:-

ITF WOMEN - SINGLES: W15 San Diego, CA 3 (USA), hard

23:00Crawley F. (Usa) - Daavettila S. (Usa) 2:1

ITF WOMEN - SINGLES: W35+H Tauste (Spain), hard

17:30Tian F. (Chn) - Scilipoti S. (Sui) -:-
20:30Cortez Llorca L. (Esp) - Palazon A. (Esp) -:-
20:30Ishii S. (Jpn) - Alejo S. (Esp) -:-
23:00Leonard M. (Fra) - Andrianjafitrimo T. (Fra) -:-

ITF MEN - DOUBLES: M25 Mungia-Laukariz (Spain), clay

18:00Gaztambide Arrastia I./Martinez S. A. - Garcia A./Mansilla Diez M. -:-
19:00Divar C./Riva P. - Colas Sanchez Al./Martinez M. -:-

ITF WOMEN - DOUBLES: W100 Ilkley (United Kingdom), grass

16:00Haverlag I./Rogers A. S. - Mandlik E./Parrizas-Diaz N. -:-
16:00Mladenovic K./Ruse G. - Aiava D./Joint M. -:-
17:30Jacquemot E./Paquet C. - Kessler M./Rosca C. -:-
19:00Corley C./Corley I. - Chang S./Smith A. -:-
19:00John-Baptiste L./Roach G. - Brooks M./Xu M. -:-
20:30Hartono A./Thombare P. - Black B./Pethybridge S. -:-

ITF WOMEN - DOUBLES: W35+H Tauste (Spain), hard

17:30Parnaby A./Rodriguez V. - Petretic L./Roura Llaverias R. -:-
19:00Barrera Aguirre I./Herazo Gonzalez M. - Oliver Sanchez M./Toma M. -:-
19:00Fehr N./Ugrelidze N. - Pereira R./Vedder E. -:-
22:00Reyngold E./Scilipoti S. - Mdlulwa W./Mdlulwa W. -:-
22:00Bhosale R./Tian F. - Bozovic A./Portillo Ramirez M. J. -:-

TEAMS - WOMEN: Billie Jean King Cup - Group III (World)

11:00Armenia W - Albania W -:-
11:00Cyprus W - San Marino W -:-
11:00Finland W - Iceland W -:-
11:00Ireland W - Montenegro W -:-
11:00Luxembourg W - Azerbaijan W -:-

REFRESH

Football | Basketball | Volleyball | Handball | Tennis | Badminton | Cricket | Baseball | More sports »

Top

m.Flashscore.info provides live tennis scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than Flashscore.info website for technical reasons.